Reprezentacja Polski
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 3 Maja 2020

Wieści obiegły media. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji został przewieziony do szpitala. Kłopoty graczy z Holandii

Reprezentacja Polski już jesienią będzie mierzyć się z Holendrami. Nieoczekiwanie mogą oni dokonać zmian na stanowisku selekcjonera z powodów zdrowotnych. Dotarły do nas pilne doniesienia o problemach znanego trenera.

Reprezentacja Polski już jesienią zmierzy się z Holandią w rozgrywkach Ligi Narodów. Jak się dowiadujemy, nasi rywale mogą przystąpić do tego spotkania z zupełnie innym szkoleniowcem na ławce trenerskiej, choć dosłownie nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Wydawałoby się, że pozycja dotychczasowego trenera nie jest w żaden sposób zagrożona.

Tak w istocie jest, jednak tym razem na drodze mogą stanąć mu zupełnie inne problemy. Dowiadujemy się, że trener reprezentacji Holandii został pilnie przewieziony do szpitala w związku z problemami, które pojawiły się zupełnie nagle. Kibice zamarli i trudno im się dziwić, bo nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
   2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieDruzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Rywale Polaków mają problem

Trenerem kadry Holendrów, z którą już jesienią zagra reprezentacja Polski, od dłuższego czasu jest Ronald Koeman. Były legendarny piłkarz jest wysoko ceniony przez swoich rodaków i nic nie zapowiadało nagłej zmiany. Być może jednak trzeba będzie jej dokonać w związku z nagłymi problemami zdrowotnymi Holendra. Trafił on do szpitala w związku z kłopotami z sercem.

Jak się dowiadujemy, rozpoczęły się one na porannej przejażdżce rowerowej. Szkoleniowiec miał uskarżać się na kłucie w sercu, w związku z którym pilnie przetransportowano go do szpitala, w którym przebywa do tej pory. Nie wiadomo, czy jego stan zdrowia pozwoli mu na powrót na ławkę trenerską w najbliższej przyszłości.

Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiZ ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zagra z Holandią jesienią

Reprezentacja Polski ma zmierzyć się z Holendrami, Włochami i Bośnią i Hercegowiną już jesienią w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Nie jest tajemnicą, że to nie Polacy są faworytami tej grupy, lecz wydaje się, że czeka nas walka o utrzymanie w dywizji z Bośniakami. Eksperci stawiają naszych piłkarzy w roli faworytów, ale wiele będzie zależeć od postawy w meczach z Holandią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News