Reprezentacja Polski stadion
Instagram - laczynaspilka
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2019

Reprezentacja Polski wróci na legendarny stadion. Zagra tam mecz przed Euro 2020

Reprezentacja Polski niebawem rozpocznie przygotowania do Euro 2020. Drużyna Jerzego Brzęczka ma rozegrać spotkania w całej Polsce. Dowiadujemy się, że drużyna narodowa zagra na legendarnym stadionie.

Reprezentacja Polski oficjalnie nie rozegrała jeszcze żadnego spotkania sparingowego przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy, jednak wiele wskazuje na to, że stanie się to już wiosną nadchodzącego roku. Drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka prawdopodobnie rozegra przynajmniej trzy mecze przygotowawcze. Poznaliśmy już drużyny, które mają zmierzyć się z Polakami.

Wiemy od dłuższego czasu, że naszymi rywalami będą Ukraina, Rosja i prawdopodobnie również Turcja. Przynajmniej jeden z tych meczów odbędzie się na wyjeździe, a dwa mają zostać rozegrane na naszej ziemi. Okazuje się, że reprezentacja Polski zamierza pojechać na legendarny stadion, który przez wiele lat przynosił jej szczęście. Podobnie może być wiosną.

Robert Lewandowski rozczarowany głosowaniem Złotej Piłki. Mina Polaka mówi sama za siebieRobert Lewandowski rozczarowany głosowaniem Złotej Piłki. Mina Polaka mówi sama za siebieCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zagra na legendarnej arenie

Najprawdopodobniej reprezentacja Polski niebawem znów zamelduje się na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie. Regularnie gości on kadrę po renowacji, to właśnie tam rozgrywane były domowe mecze Ligi Narodów, odbyły się tam także spotkania towarzyskie przed mundialem w 2018 roku. Teraz kadra Jerzego Brzęczka ma wrócić na ten obiekt, do czego dojdzie wiosną.

To właśnie w Chorzowie mamy zmierzyć się z reprezentacją Ukrainy. Zwycięzcy swojej grupy eliminacyjnej będą stanowić dla Polaków niemałe zagrożenie i możemy spodziewać się wyrównanego starcia. Zanosi się na wielkie emocje, a mecze towarzyskie przed Euro 2020 zapewne będą znacznie bardziej wyrównane, niż przed ostatnimi wielkimi turniejami.

Reprezentacja Polski wróci na Stadion Śląski

Póki co informacje na temat powrotu na Stadion Śląski nie zostały potwierdzone przez PZPN, ale kibice spodziewają się, że jest to jedynie kwestia czasu. Jedno spotkanie ma zostać również ponoć rozegrane na stadionie w Poznaniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowych
  2. Gwiazdor Barcelony odejdzie z klubu? Ma dwie propozycje, transfer możliwy już zimą
  3. Jak zdobyć bilety na Euro 2020? Walka o miejsca na trybunach nie będzie łatwa
  4. Gwiazdor Ekstraklasy nie zagra do końca roku. Ma poważne problemy zdrowotne
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News