Reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Kwietnia 2020

Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju

Reprezentacja Polski w szermierkę miała ostatnio ciężkie chwile. Trener szermierzy, który wraz z kadrą przebywał w USA na kwalifikacjach olimpijskich zaraził się koronawirusem. Z racji tego, że mężczyzna jest w wieku 72 lat znajdował się w grupie ryzyka choroby i wymagał hospitalizacji. Na całe szczęście leczenie pomogło i szkoleniowiec wrócił do pełni zdrowia.

Reprezentacja Polski szermierzy jeszcze do niedawna zmagała się w kwalifikacjach olimpijskich. Okazało się, że po powrocie z USA, gdzie Polacy odbywali kwalifikacje trener naszej kadry zaraził się koronawirusem. Początkowo, stan trenera nie był dobry i z racji swojego wieku znajdował się on w grupie ryzyka. Na całe szczęście polscy lekarze podołali zadaniu i mężczyzna wrócił do pełni zdrowia oraz opowiedział, jak przebiegało leczenie.

Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmoWspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Reprezentacja Polski usłyszała dziś dobre wiadomości. Trener kadry wrócił do zdrowia

Chorym na COVID-19 szkoleniowcem jest Stanisław Szymański. Uznany trener w piątek został wypisany ze szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. 72-latek na łamach sport.pl wyznał, że jego zdrowiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo a w jego organiźmie nie ma już objawów niebezpiecznej choroby.

- Nie mam już żadnych, ale to żadnych objawów nigdzie: ani w układzie trawiennym, ani w układzie oddechowym, ani w układzie moczowym. Lekarz był pewny, że nie ma sensu mnie w szpitalu zatrzymywać. A ja przyznałem, że będąc tam, zaczynam się już psychicznie męczyć. Bo czułem się już dobrze, a byłem uwiązany do łóżka. - mówi Szymański na łamach sport.pl.

Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące Czytaj dalej

Szymański opowiedział o metodach leczenia

Szkoleniowiec reprezentacji Polski opowiedział, jak wyglądało leczenie na koronawirusa. Z treści jego wypowiedzi możemy dowiedzieć się, że pozbywanie się wirusa nie jest niczym przyjemnym, a sam zmuszony był do przyjmowania niezliczonej liczby antybiotyków i zastrzyków.

- Antybiotyk, absolutnie. Najpierw się tylko przyglądali, jak wygląda sytuacja i częstowali mnie jedynie inhalacjami oraz tlenem. Nim non stop. Ale to już panu opowiadałem. Codziennie dostawałem też zastrzyk przeciwzakrzepowy w brzuch. Jak już minęło najgorsze, jak pokonałem kryzysy, to lekarze zorientowali się, co w organizmie mam najmocniej zaatakowane. Codziennie pobierali mi po dwa razy krew do badań. Z nich wywnioskowali, co trzeba mi podać. Jakąś metodę opracowali, zacząłem widzieć w ich działaniach taktykę. I wreszcie było coraz lepiej. - opowiada trener kadry Łukaszowi Jachimiakowi w rozmowie ze sport.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
  4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
  5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
  6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News