Reprezentacja Polski USA
PZPS
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2019

"USA pokazało nam gdzie jesteśmy". Internauci krytycznie o polskich siatkarzach

Reprezentacja Polski przegrała dziś z USA w meczu Pucharu Świata 1:3. Internauci zaczęli głośno wypowiadać się o grze naszej drużyny narodowej. Opinie na jej temat nie są zbyt pozytywne.

Reprezentacja Polski zawiodła kibiców, przegrywając w dzisiejszym meczu z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Gorszą dyspozycję naszych zawodników można wytłumaczyć, bo kadrowicze mieli prawo być zmęczeni po długiej podróży z Europy po mistrzostwach kontynentu do Japonii, gdzie będą grać w Pucharze Świata. Pomimo tego wielu internautów twierdzi, że nie powinniśmy przegrać tego spotkania.

W sieci pojawiło się mnóstwo opinii na temat tego spotkania. Polacy nie byli zgodni co do oceny gry naszej reprezentacji. Część z nich twierdziła, że należy zrozumieć problem drużyny, jakim z pewnością jest ogromne zmęczenie, inni natomiast twierdzili, że nie jest to żadne usprawiedliwienie dla drużyny próbującej walczyć o najwyższe cele w każdym turnieju.

Polski klub był miesiąc temu w strefie spadkowej. Teraz jest już na 4. miejscuPolski klub był miesiąc temu w strefie spadkowej. Teraz jest już na 4. miejscuCzytaj dalej

Reprezentacja Polski przegrała z USA

- To co prawda Puchar Świata, czyli gra o pietruszkę, na którą pewnie aż tak poważnie nie patrzymy, ale Amerykanie nam pokazują, gdzie jesteśmy w tym roku - napisał jeden z internautów, ostro komentując mecz reprezentacji Polski.

Trudno nie zgodzić się z tym, że Puchar Świata nie należy do najważniejszych rozgrywek świata. Zwycięstwo w nich nie należy do największych wyróżnień i marzeń siatkarza, jednak reprezentacja Polski chciałaby zawsze walczyć o triumf we wszystkich możliwych rozgrywkach. O to może być jej trudno wobec nieludzkiego zmęczenia, z jakim musi się zmagać.

Reprezentacja Polski cieszy się wsparciem kibiców

- Ciekawe co sprawiło, że Leon przyjął 42 z 76 zagrywek USA? Chcieli mu zrobić szkołę przetrwania, czy pozostali słabo go chowali? - dodaje inny internauta, wskazując na doskonałą grę Wilfredo Leona.

Urodzony na Kubie zawodnik został ostatnio wybrany do najlepszej szóstki turnieju mistrzostw Europy, a swoją klasę potwierdza póki co również w meczach Pucharu Świata. Szkoda, że nie udało się tego wykorzystać także w meczu z USA, ale nie mamy wątpliwości, że dobre rezultaty wrócą w najbliższym czasie. Reprezentanci przekonują, że mecz z USA był jedynie wypadkiem przy pracy.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News