Siatkówka
Instagram/Wilfredo Leon
Autor - 5 Lutego 2020

Gwiazda reprezentacji Polski trafi do naszej ligi? Jest jeden warunek

Reprezentacja Polski w siatkówce jest naprawdę bardzo silna. Wiele gwiazd naszej drużyny narodowej gra jednak w zagranicznych ligach. Jeden z najlepszych siatkarzy może wkrótce przejść do naszej ligi.

Reprezentacja Polski ma wielką nadzieję odnieśc sukces podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Po tym turnieju niektórzy zawodnicy Vitala Heynena mogą zmienić swoje kluby. Dotyczy to także jednej z największych gwiazd naszej kadry.

Prestiżowa nagroda dla Anity Włodarczyk. Zapisała się w historii sportuPrestiżowa nagroda dla Anity Włodarczyk. Zapisała się w historii sportuCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ma fantastycznego zawodnika

Jak się okazuje, klub może zmienić Wilfredo Leon. Na razie jest on zawodnikiem Sir Safety Perugia, ale wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie może występować na parkietach PlusLigi. Tak twierdzi Andrzej Grzyb, menadżer zawodnika, który wyznał to w rozmowie z "Super Expressem".

- Tak, jeśli do budżetu włączy się indywidualny sponsor i wiem, że są takie plany. O wyborze zadecyduje także siła sportowa danej drużyny i fakt, czy budowany skład daje szansę na walkę o europejskie trofea - stwierdził Grzyb pytany o warunki ewentualnego transferu Leona do PlusLigi.

Reprezentacja Polski ma szczęście, że Leon zdecydował się grać dla Biało-Czerwonych

Leon podpisał kontrakt w formacie 1+1, a to oznacza, że po zakończonym sezonie może nastąpić jego rozwiązanie, dzięki czemu już 2021 roku będzie on miał mnóstwo ofert. Z pewnością gra w Polsce byłaby dla niego sporym plusem.

Należy pamiętać o tym, że Wilfredo Leon jest jednym z najlepszych siatkarzy na świecie, przez wielu uznawany za tego najlepszego. Reprezentacja Polski ma wielkie szczęście, że zdecydował on się na to, by reprezentować nasz kraj. Z nim Biało-Czerwoni są zdecydowanie silniejsi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczne wyniki polskich lekkoatletów. Czołówka naszpikowana naszymi zawodnikami
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich powraca. Zobaczymy go już niebawem
  3. Polski skoczek wraca do kadry A. "Treningi przyniosły efekty"
  4. Krzysztof Piątek strzela po raz pierwszy w Niemczech. Zobacz trafienie Polaka (Wideo)
  5. Wielki sukces polskiej tenisistki. Awansowała do ścisłej czołówki
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News