Reprezentacja Polski, Damian Kądzior
Twitter
Autor Bartosz Goluch - 5 Marca 2020

Reprezentant Polski zdobył piękną bramkę i został bohaterem meczu. Doczeka się powołania? (WIDEO)

Reprezentacja Polski wciąż poszukuje skrzydłowego, który mógłby wnieść powiew świeżości do ofensywy Biało-Czerwonych. Wydaje się, że Jerzy Brzęczek ma idealnego kandydata do tej roli. Damian Kądzior zdobył kolejną bramkę i potwierdził znakomitą formę.

Damian Kądzior został bohaterem w hitowym meczu Dinama Zagrzeb z Hajdukiem Split. Jego zespół wygrał 2:0, a Polak zdobył pięknego gola, który otworzył wynik spotkania. Nasz skrzydłowy strzela ostatnio mnóstwo bramek i zalicza masę asyst. Czy zdoła przekonać do siebie Jerzego Brzęczka?

Ogromny pech polskiego skoczka. Poważna kontuzja wykluczy go z konkursów Raw AirOgromny pech polskiego skoczka. Poważna kontuzja wykluczy go z konkursów Raw AirCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zyska klasowe wzmocnienie?

Kądzior strzelił fantastyczną bramkę w 47. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu ze skrzydła od Mislava Orsicia świetnie złożył się do strzału głową i pokonał bramkarza Hajduka Josipa Posaveca. To już dziewiąty gol Kądziora w tym sezonie ligowym. Dołożył do tego także siedem asyst. We wszystkich rozgrywkach ma już jedenaście bramek i osiem ostatnich podań w 27 występach dla Dinama.

Po raz ostatni w barwach reprezentacji Polski 27-letni zawodnik zagrał w zremisowanym 1:1 meczu z Irlandią 11 września 2018 roku. Jerzy Brzęczek powołał zawodnika na ostatnie zgrupowania kadry, jednak nie dał mu szansy w meczach z Meksykiem, Urugwajem i Czarnogórą. Dotychczas skrzydłowy Dinama wystąpił w biało-czerwonych barwach 4-krotnie i strzelił jedną bramkę.

Świeżo upieczony mistrz świata kończy z boksem. Padła poważna deklaracjaŚwieżo upieczony mistrz świata kończy z boksem. Padła poważna deklaracjaCzytaj dalej

Wydaje się, że Damian Kądzior powinien otrzymać swoje minuty podczas najbliższego zgrupowania. Reprezentacja Polski w marcu zagra z Finlandią i Ukrainą, natomiast w czerwcu podejmie Rosję oraz Islandię.

4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje