Reprezentacja Polski
www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News
Autor Piotr Mika - 5 Września 2020

Gwiazda reprezentacji Holandii bezlitosna dla Polaków po wczorajszym meczu. "Zamiast grać kopali po kostkach, irytujące"

Reprezentacja Polski w piątkowy wieczór przegrała pierwsze spotkanie fazy grupowej Ligi Narodów. Nasz zespół zaprezentował się bardzo słabo i porażka 0:1 to był "najniższy wymiar kary". Grę polskich piłkarzy ocenił także jeden z rywali, który był niezwykle zły na to, jak często Polacy faulowali w spotkaniu z Holandią.

Reprezentacja Polski ma za sobą niezwykle ciężki mecz przeciwko Holandii. Chociaż można było sie spodziewać, że gospodarze zdominują polski zespół, to styl w jakim poniósł on porażkę był bardzo słaby, a wynik 1:0 nie oddaje w pełni przewagi zwycięzców. Na ocenę piątkowego meczu zdecydował się m.in. jeden z kluczowych holenderskich zawodników.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, "miała mnie zastraszyć"
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćTragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski skrytykowana przez gwiazdę rywali

Piątkowy mecz dał trenerowi Jerzemu Brzęczkowi aż nadto materiału do analizy i niestety, nie będą to fragmenty pokazujące "jak grać". Nie można powiedzieć, że nie było w tym spotkaniu nic pozytywnego, ale były to jedynie pojedyncze przebłyski czy akcje, które nie miały szans wpłynąć na wynik spotkania.

Tym bardziej dziwią słowa trenera Brzęczka, który mimo takiego występu stwierdził po meczu że "jest zadowolony", o czym wcześniej pisaliśmy na naszym portalu. Na komentarz po spotkaniu zdecydował się również jeden z gwiazdorów reprezentacji Holandii, ale nie były to w żaden sposób pochlebne słowa.

Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, "miała mnie zastraszyć"Czytaj dalej

"To było strasznie irytujące"

Głos po spotkaniu zabrał Memphis Depay, gwiazda Olimpique Lyon i najlepszy piłarz na boisku w piątkowym spotkaniu. Przyznał on, że mecz był dla niego wymagający fizycznie, ale dużo bardziej zdenerwowany był na zachowanie Polaków w trakcie całego starcia.

- Pod koniec meczu łapały mnie już skurcze ze zmęczenia, ale jestem zadowolony, że wróciły rozgrywki reprezentacyjne. Szkoda tylko, że nasi rywale ciągle kopali nas po kostkach, zamiast grać w piłkę. To było strasznie irytujące. Nie rozumiem, dlaczego sędzia na to pozwolił. My jednak zagraliśmy dobrze i zasłużenie wygraliśmy - ocenił po spotkaniu Depay.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. Kuriozalne słowa Jerzego Brzęczka po meczu z Holandią. Zagraliśmy słabo i bez stylu, a on "jest zadowolony"
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News