Reprezentacja Polski selekcjoner
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 6 Kwietnia 2020

Rywale reprezentacji Polski na Euro 2021 zwolnili trenera. Niespodziewana decyzja związku

Reprezentacja Polski zagra na mistrzostwach Europy najwcześniej w 2021 roku. Jak się dowiadujemy, jeden z naszych rywali postanowił zwolnić trenera. W obliczu obecnej sytuacji jest to jednak dość zrozumiała decyzja.

Reprezentacja Polski bez większych problemów awansowała na Euro 2020, na którym miała zmierzyć się z Hiszpanią, Szwecją i z wygranym baraży. Wciąż jednak nie wiadomo, czy turniej na pewno uda się zorganizować w przyszłym roku w związku z panującą pandemią koronawirusa, która doprowadza do odwołania kolejnych rozgrywek sportowych. Odwołano również Euro 2020.

Teraz dowiadujemy się, że reprezentacja jednego z naszych grupowych rywali postanowiła pożegnać się z trenerem. Mało kto decyduje się na zmiany w pionie sportowym w tak trudnym okresie, jednak ruch drużyny narodowej nie ma tym razem nic wspólnego ze sprawami sportowymi.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Zawodniczka Fame MMA walczyła pod wpływem narkotyków? Szef federacji odniósł się do zarzutów
 2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Robert Lewanowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)Robert Lewanowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski. Nasi rywala zwolnili trenera

Reprezentacja Szwecji zdecydowała się zwolnić swojego trenera. Jak się dowiadujemy, ten ruch ma być jedynie krótkotrwały, a selekcjoner ma wrócić na swoje stanowisko z końcem maja tego roku. Okazuje się, że decyzja ta dotyczy redukowania wydatków w szwedzkim związku piłkarskim. W ten sposób sprawę tłumaczy Hakan Sjoestrand, sekretarz generalny związku.

Z funkcji zwolniony został także selekcjoner damskiej drużyny narodowej, ale również blisko 90 innych pracowników związku. Takie działanie rzekomo jest konieczne, by zmniejszyć wydatki i pozwolić krajowej federacji na sprawne funkcjonowanie w kolejnych miesiącach tego roku.

TVP potwierdziło najgorsze informacje. Nie żyje b. trener Realu MadrytTVP potwierdziło najgorsze informacje. Nie żyje b. trener Realu MadrytCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zagra na Euro w przyszłym roku

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że Polacy wystąpią na mistrzostwach Europy w przyszłym roku po zakończeniu kolejnego sezonu. Sytuacja może się jednak zmienić w zależności od dalszego postępowania pandemii koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  2. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News