Reprezentacja Polski błąd
Autor Piotr Bernaciak - 6 Września 2019

Szkolny błąd sędziego! Reprezentacja Polski powinna mieć na koncie gola?

Reprezentacja Polski przegrała dziś ze Słowenią 0:2 po katastrofalnym meczu. Problem w tym, że arbiter popełnił ważny błąd, który mógł mieć ważne konsekwencje. Być może ta wpadka kosztowała nas punkty w tym meczu.

Reprezentacja Polski przegrała ze Słowenią po katastrofalnym spotkaniu. Naszym zawodnikom nie wychodziło zupełnie nic. Zawodziła skuteczność, ale przedstawiciele każdej z formacji powinni mieć do siebie pretensje. Porażka z rywalem z południa Europy była dość niespodziewana i teraz trener Jerzy Brzęczek musi dokonać ważnych zmian przed meczem z Austrią.

Niestety błędu nie ustrzegł się również arbiter tego meczu. Siergiej Karasiew nie uznał gola dla naszej drużyny, który powinien zostać w normalnych okolicznościach uznany. Arbiter dopatrzył się błędu Roberta Lewandowskiego.

Beznadziejna gra Polaków w Słowenii. Rażąca nieskuteczność zadecydowała o porażceBeznadziejna gra Polaków w Słowenii. Rażąca nieskuteczność zadecydowała o porażceCzytaj dalej

Tuż po drugim golu Słoweńców do siatki trafił Kamil Grosicki. Zawodnik Hull City otrzymał dobre podanie głową od Roberta Lewandowskiego, a następnie trafił do siatki perfekcyjnym strzałem z woleja. Sędzia użył gwizdka, jednak pokazał, że gol dla reprezentacji Polski nie zostanie uznany. Dlaczego?

Wszystko przez to, że Robert Lewandowski pomagał sobie rzekomo rękami przy walce z obrońcami. Problem w tym, że to obrońcy zespołu gospodarzy nieprzepisowo walczyli z naszym kapitanem i jeżeli sędzia zdecydował się odgwizdać faul, to powinien to być rzut karny dla naszej reprezentacji. Piłka trafiła jednak pod nogi Słoweńców, co wywołało ogromne poruszenie.

Pozostaje nam czekać na kolejne mecze, które będą kluczowe dla losów tych eliminacji.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News