Reprezentacja Polski przygotowania
Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 6 Listopada 2019

Poznaliśmy miejsce przygotowań Polaków do Euro 2020. PZPN dokonał ważnej zmiany

Reprezentacja Polski przygotowywała się do poprzednich turniejów w Arłamowie. Teraz jednak związek postanowił dokonać ważnej zmiany. Okazuje się, że tym razem pomysł włodarzy na przeprowadzenie przygotowań jest zupełnie inny.

Reprezentacja Polski już po zakończeniu obecnego sezonu zagra na Euro 2020, a my wciąż poznajemy szczegóły dotyczące nadchodzących zgrupowań przed wielkim turniejem. Wiele osób zastanawiało się, gdzie nasza drużyna narodowa będzie się przygotowywać do meczów na turnieju mistrzowskim. Niektórzy spodziewali się, że ponownie piłkarze wybiorą się ze sztabem do Arłamowa.

Okazuje się jednak, że trener i włodarze naszej federacji zdecydowali się na zupełnie inne rozwiązanie, które ma dokonać pewnej zmiany w metodach naszych przygotowań. Nikt nie chce, by powtórzył się rezultat z ubiegłorocznych mistrzostw świata, gdzie Polacy nie zdołali nawet wyjść z grupy. Wszyscy chcą powtórzenia sukcesu z Euro 2016, w związkuz czym zdecydowano się na wdrożenie nowych pomysłów.

Najdziwniejsza czerwona kartka w historii futbolu. Wyrzucono go z boiska za kopnięcie kuryNajdziwniejsza czerwona kartka w historii futbolu. Wyrzucono go z boiska za kopnięcie kuryCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zmienia miejsce zgrupowania

Do Euro 2016 i do mundialu w Rosji reprezentacja Polski przygotowywała się w Arłamowie, w nowoczesnym ośrodku, gdzie miała zapewnione doskonałe warunki do przygotowywania się. Okazuje się jednak, że póki co PZPN nie chce kontynuować współpracy z tym hotelem i zamierza przenieść nadchodzące zgrupowanie w zupełnie inny rejon kraju.

Zamiast Arłamowa w tym roku Polacy wyjadą do Opalenicy koło Poznania. Tam również nie brakuje doskonałych obiektów do treningu, które służyły reprezentacjom choćby podczas Euro 2012. Nie można z pewnością mówić o pogorszeniu się warunków do treningu. Władze związku uznały, że w ten sposób być może uda się nieco lepiej przeprowadzić przygotowania.

Do końca eliminacji Euro 2020 Polakom zostały jeszcze tylko mecze z Izraelem i Słowenią.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News