Jerzy Brzęczek podsumowanie
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 7 Września 2019

Jest opinia kibiców nt. pracy Jerzego Brzęczka. Pojawiły się bardzo ostre słowa

Jerzy Brzęczek pracuje z reprezentacją Polski dokładnie rok. Po takim czasie pojawiły się już recenzje i opinie dotyczące wyborów naszego selekcjonera. Kibice są bardzo stanowczy w swoich słowach.

Jerzy Brzęczek pracuje z reprezentacją Polski już od roku. Dziś mija rocznica pierwszego starcia naszej drużyny pod wodzą obecnego selekcjonera. Wówczas przyszło nam mierzyć się z Włochami, a mecz zakończył się remisem 1:1. Po tym czasie kibice decydują się na opinie w sprawie dalszej pracy byłego trenera Rakowa Częstochowa, Lechii Gdańsk i Wisły Płock.

W internecie przeprowadzono ankietę, która pytała kibiców o to, czy Jerzy Brzęczek powinien dalej pracować z reprezentacją Polski. Odpowiedziało na nią aż 12 tysięcy osób, a jej wyniki dla wielu są szokujące. Okazuje się bowiem, że Polacy nie mają zbyt wielkiego zaufania do selekcjonera.

Piątek nie zagra z Austrią? Kibice domagają się zmiany naszego napastnikaPiątek nie zagra z Austrią? Kibice domagają się zmiany naszego napastnikaCzytaj dalej

Aż 86% ankietowanych ocenia pracę Jerzego Brzęczka negatywnie i uważa, że selekcjoner powinien opuścić swoje stanowisko. Tylko 14% twierdzi, że powinien on otrzymać kolejną szansę na dalsze prowadzenie kadry do sukcesów, które z tym składem osobowym powinny w końcu nadejść. Wydaje się więc, że kibice są wyjątkowo mało cierpliwi w stosunku do byłego reprezentanta Polski.

Jerzy Brzęczek nie ma wsparcia kibiców

Od dawna żaden selekcjoner nie miał tak niewielkiego wsparcia ze strony sympatyków naszej drużyny narodowej. Wyniki nie pomagają trenerowi, który co prawda zdołał raz w przekonującym stylu poprowadzić drużynę do zwycięstwa w starciu z Izraelem (4:0), jednak pozostałe mecze w żaden sposób nie napawały optymizmem. Teraz wydaje się, że drużyna wciąż ma przed sobą mnóstwo pracy.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News