Reprezentacja Polski
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Maja 2020

Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)

Reprezentacja Polski w siatkówce zawsze była pełna pięknych kobiet, do których wzdychali fani. Nie inaczej jest teraz, w dodatku, w dobie mediów społecznościowych, kibice mają szansę obserwować ich życie codzienne. Swoich sympatyków gorącą fotką uraczyła jedna z liderek kadry Malwina Smarzek-Godek.

Siatkarka włoskiego Zanetti Bergamo ma za sobą trudne chwile. W Italii znalazła się w epicentrum epidemii koronawirusa, przez co ostatnie tygodnie musiała spędzić w warunkach surowej kwarantanny. W prowincji Bergamo COVID-19 zarażonych zostało kilkaset tysięcy osób. Na szczęście Polce udało się uniknąć najgorszego.

Szukali gwiazdora, który uciekł w trakcie kwarantanny. Znalazł się na jachcie z aktorką filmów dla dorosłychSzukali gwiazdora, który uciekł w trakcie kwarantanny. Znalazł się na jachcie z aktorką filmów dla dorosłychCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli

Reprezentacja Polski. Smarzek-Godek "odreagowała" trudne tygodnie

Siatkarka trudno znosiła domową izolację. - Ja być może nie odczuwam tak mocno tego wszystkiego, co tutaj się wokół wydarza, bo praktycznie od dwóch tygodni nie byłam na zewnątrz. Nie widzę tak dokładnie tego, co się dzieje w Bergamo, tym bardziej że mieszkam poza centrum miasta. Mam nadzieję, że sytuacja będzie się poprawiać, chociaż nie da się ukryć, że na ten moment się pogarsza - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Super Expressem".

Po złagodzeniu obostrzeń przez włoski rząd, Smarzek-Godek postanowiła wybrać się na krajoznawczą wycieczkę po pięknej okolicy. Jako obszar eksploracji wybrała pobliskie Alpy. Gwiazda siatkarskiej reprezentacji Polski zdobyła jeden ze szczytów. Jak się pochwaliła, wdrapała się na wysokość powyżej 3000 metrów. "Z daleka od wirusa na swojej kwarantannie. 3 tysiące przekroczone" - czytamy na jej Instagramie.

Oficjalnie. Były gwiazdor Legii rozwiązał kontrakt z zagranicznym gigantem. Wróci do Ekstraklasy?Oficjalnie. Były gwiazdor Legii rozwiązał kontrakt z zagranicznym gigantem. Wróci do Ekstraklasy?Czytaj dalej

Polska siatkarka zaskoczyła fanów

Góry stanowiły jednak jedynie pretekst do wrzucenia ponętnej fotki Polka, dotąd znana głównie z dobrej postawy na boisku postanowiła "zaszaleć" i pokazać internautom swoje inne, drapieżne oblicze.. Na fotografii, na tle gór widzimy bowiem roznegliżowaną atakującą Zanetti Bergamo bez koszulki i stanika.

Fani nie kryli zachwytu zdjęciem siatkarki. "Piękne widoki" - napisała jedna z komentujących. "Kocham te klimaty, propozycje szlaków mile widziane" - wtórowała jej kolejna. Fotografię w żartobliwy sposób skomentowała również dziennikarka "Przeglądu Sportowego" Edyta Kowalczyk. "Plecy gołe, przeziębisz się!" - czytamy.

Malwina Smarzek-Godek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać
  2. Szumowski nie wyklucza powrotu restrykcji. Znów będziemy musieli siedzieć w domu?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News