Reprezentacja Polski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Mika - 8 Listopada 2020

Niesamowite, jak będzie wyglądał Stadion Śląski podczas meczów reprezentacji. Mamy zdjęcie, piękny widok

Reprezentacja Polski już w poniedziałek rozpocznie kolejne w tym roku zgrupowanie. Dwa dni później nasza kadra rozegra pierwszy z dwóch spotkań, które mają odbyć się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Obiekt zostanie specjalnie przygotowany z tej okazji i będzie wyglądał naprawdę pięknie.

Reprezentacja Polski ma za sobą całkiem udane październikowe zgrupowanie. Żeby jednak potwierdzić, że nasza drużyna zmierza w dobrym kierunku, w listopadzie również potrzeba dobrych wyników.

Dwa z trzech zaplanowanych spotkań podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrają w Polsce, oba na Stadionie Śląskim. Z tego powodu obiekt zostanie udekorowany w wyjątkowy sposób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
Jakub Błaszczykowski został skandalicznie wykorzystany. Prawda wyszła na jaw, oszukano goJakub Błaszczykowski został skandalicznie wykorzystany. Prawda wyszła na jaw, oszukano goCzytaj dalej

Reprezentacja Polski znów zagra na Stadionie Śląskim

Pomimo sporych problemów związanych z pandemią od września udaje się przeprowadzać kolejne zgrupowania kadr narodowych. W Europie rozgrywane są mecze towarzyskie oraz spotkania Ligi Narodów.

We wrześniu reprezentacja Polski rozegrała dwa mecze - przegrała 0:1 z Holandią oraz wygrała 2:1 z Bośnią i Hercegowiną. Oba mecze odbyły się w ramach Ligi Narodów UEFA. Pomimo jednego zwycięstwa na kadrę spadła duża krytyka, głównie ze względu na marazm w grze zespołu Jerzego Brzęczka.

Kolejne zgrupowanie przypadło na październik. Wtedy Polska zagrała towarzysko z Finlandią, wygrywając pewnie 5:1, a później odbyły się kolejne dwa mecze Ligi Narodów, w których zremisowaliśmy z Włochami 0:0 oraz pewnie pokonaliśmy Bośnię i Hercegowinę 3:0. Wtedy gra polskiego zespołu wyglądała już lepiej.

Teraz przyszedł czas na kolejne zgrupowanie, które będzie przypominało to październikowe. Znów podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają jeden mecz towarzyski oraz dwa w ramach Ligi Narodów. Dwa z tych spotkań odbędą się w Polsce, na Stadionie Śląskim.

Arkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyArkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyCzytaj dalej

Trwają przygotowania do meczów kadry, piękna dekoracja stadionu

Pierwszy mecz na Stadionie Śląskim odbędzie się już w nadchodzącą środę, 11 listopada. W Święto Niepodległości reprezentacja Polski zagra towarzysko z Ukrainą. Będzie to powrót na Stadion Śląski po dwóch latach.

Ostatni raz na obiekcie w Chorzowie nasza kadra zagrała 14 października 2018 roku. W ramach Ligi Narodów mierzyła się ona z Włochami, lecz niestety po golu Cristiano Biraghiego w 90. minucie reprezentacja Polski przegrała 0:1.

Po meczu z Ukrainą reprezentacja Polski opuści kraj i uda się na mecz wyjazdowy z Włochami, który odbędzie się 15 listopada. Po powrocie kadra Jerzego Brzęczka znów zagra na Stadionie Śląskim, gdzie 18 listopada podejmie Holandię.

Z racji tego, że na stadionie nie będą mogli zasiąść kibice, PZPN postanowił udekorować trybuny tak, aby przedstawiały nasze barwy narodowe. - Stadion Śląski w Chorzowie już prawie gotowy na mecze z Ukrainą i Holandią - napisał na Twitterze Maciej Sawicki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany analityk przewiduje sprzedaż Cyberpunk 2077. Niewiarygodne prognozy, CD Projekt Red może rozbić bank
  2. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News