Reprezentacja Polski
East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 9 Kwietnia 2020

Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja

Reprezentacja Polski jest już wprawdzie zamkniętym rozdziałem dla Adriana Mierzejewskiego, ale pomocnik wciąż kontynuuje karierę i podbija egzotyczne ligi. Obecnie gra w chińskim Chongqing Lifan. Jak donoszą media, Polak niedawno wpadł w tarapaty.

Do nowego sezonu Mierzejewski przygotowuje się w Olsztynie. Tam postanowił zażyć nieco ruchu i wybrał się na stadion, aby przynajmniej "pokopać" piłkę. Piłkarz musiał jednak szybko zrezygnować ze swoich planów.

Najpiękniejszy rzut wolny w historii. Co za trafienie, bramkarz stał w miejscu (WIDEO)Najpiękniejszy rzut wolny w historii. Co za trafienie, bramkarz stał w miejscu (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepis
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie

Reprezentacja Polski. 41-krotny kadrowicz przepędzony przez policję

O sprawie opowiada w rozmowie z WP Sportowefakty menadżer piłkarski Daniel Kaniewski. - Chciał poczuć piłkę, wyszedł sam na boisko. Ktoś z osiedla zadzwonił po policję. Piłkarze robią wszystko, żeby być w formie i nie złapać kontuzji po powrocie do gry - relacjonuje.

W okresie epidemii nawet zwykłe wyjście na boisko i to przez zawodowego piłkarza może zostać ukarane mandatem. Byłemu reprezentantowi Polski udało się jednak "ugadać" funkcjonariuszy. "Mandatu nie dostałem, chwilę pogadaliśmy (zachowany dystans 2,5m). Trudniej spotkać kogoś na pełnowymiarowym boisku niż na zakupach, ale ok. W pracy byłem" - czytamy na jego Twitterze.

Legenda boksu nie zostawiła suchej nitki na Marcinie Najmanie. Legenda boksu nie zostawiła suchej nitki na Marcinie Najmanie. "El Testosteron" musiał się gęsto tłumaczyćCzytaj dalej

"Mierzej" zwiedza świat

Adrian Mierzejewski wyjechał z Europy już pięć lat temu. Przez ten czas zwiedził już dwa kolejne kontynenty. Były reprezentant Polski grał w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii, by ostatecznie przenieść się do Chin. We wszystkich egzotycznych ligach radził sobie znakomicie i należał do wyróżniających się postaci rozgrywek.

Wydaje się, że czas Mierzejewskiego w reprezentacji Polski dbiegł jednak końca. Po piłkarza niechętnie sięgał już Adam Nawałka, a Jerzy Brzęczek nawet nie wysłał powołania polskiemu obieżyświatowi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy w Polsce będzie szczyt pandemii i ile będzie ofiar? Eksperci podali prognozy, nie brzmią dobrze
  2. Powybijane szyby, skradziona broń. Dzieci z podstawówki włamały się do domu
  3. TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  4. Robert Lewandowski ujawnił tajemnicę. Wiemy, kiedy Bundesliga wróci do gry
  5. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  6. Kolejna grupa osób otrzyma zasiłek. Ponad tysiąc złotych do ręki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News