Reprezentacja Polski Bielik
.
Autor Piotr Bernaciak - 9 Października 2019

Kontuzja reprezentanta Polski na treningu! Miał grać w pierwszym składzie, kłopoty Brzęczka

Reprezentacja Polski ma kolejny problem przed meczem z Łotwą. Okazuje się, że kontuzji nabawił się reprezentant, który miał grać w wyjściowym składzie. Teraz nasz selekcjoner musi podjąć ważną decyzję kadrową.

Reprezentacja Polski bez najmniejszych wątpliwości jest faworytem nadchodzącego wielkimi krokami meczu z Łotwą. Niezależnie od tego, na jaki skład zdecyduje się Jerzy Brzęczek, niemal na pewno uda nam się zdobyć trzy punkty. Mimo wszystko kontuzje naszych reprezentantów mogą martwić selekcjonera. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnym urazie ważnego zawodnika.

Do pechowego zdarzenia doszło na dzisiejszym treningu naszej drużyny narodowej, która już jutro zagra z Łotwą w meczu wyjazdowym. Krystian Bielik na samym początku treningu złapał się za udo i zszedł do szatni. Sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco, w związku z czym opisać ją postanowili dziennikarze. Teraz Jerzy Brzęczek prawdopodobnie będzie musiał ponownie przemyśleć swoją taktykę.

Mija 17. rocznica pierwszego gola w karierze Cristiano Ronaldo. Co za rajd! [WIDEO]Mija 17. rocznica pierwszego gola w karierze Cristiano Ronaldo. Co za rajd! [WIDEO]Czytaj dalej

Reprezentacja Polski najprawdopodobniej zostanie osłabiona tuż przed meczem

Na kilkadziesiąt godzin przed meczem wyjazdowym eliminacji mistrzostw Europy wydawało się już, że Jerzy Brzęczek ma w głowie skład, w jakim reprezentacja Polski zmierzy się z Łotwą. Zdaniem wielu dziennikarzy znajdował się w nim Krystian Bielik, zawodnik Derby County, który przebojem przedarł się do wyjściowego składu naszej drużyny narodowej. Prawdopodobnie zabraknie go jednak w trakcie meczu.

Uraz odniesiony na treningu wyglądał naprawdę groźnie i choć zawodnik o własnych siłach zszedł z boiska, to wiele wskazuje na to, że selekcjoner nie będzie chciał ryzykować jego zdrowia przed kolejnymi ważnymi meczami eliminacji. Nie wiadomo, kto mógłby zastąpić Bielika w nadchodzącym spotkaniu. Trener nie ma zbyt wiele czasu na podjęcie tej bardzo ważnej decyzji.

Jerzy Brzęczek musi podjąć ważną decyzję

Być może szansę występu obok Grzegorza Krychowiaka dostanie ponownie Mateusz Klich. Jerzy Brzęczek jest dość przywiązany do powoływanych przez siebie regularnie zawodników i to właśnie na piłkarza Leeds United wskazują przewidywania dziennikarzy. Póki co nie wiadomo, jaką decyzję ostatecznie podejmie nasz trener.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News