Reprezentacja Polski Rosja
Twitter - PZPS
Autor Piotr Bernaciak - 9 Października 2019

Reprezentacja Polski nie dała Rosjanom żadnych szans. Nasze gwiazdy pokazały siłę

Reprezentacja Polski prowadzona przez Vitala Heynena mierzyła się dziś w kolejnym meczu Pucharu Świata. Nasi siatkarze pokonali Rosjan, nie dając im szans. Trudno nie chwalić reprezentantów po takim spotkaniu.

Reprezentacja Polski rozegrała dziś jedno z najważniejszych spotkań w tegorocznym Pucharze Świata. Biało-czerwoni mierzyli się z Rosją, czyli z drużyną, która od zawsze sprawiała im pewne problemy. Wydawało się, że mecz może być wyrównany wobec wielkiego zmęczenia naszych mistrzów świata, jednak po raz kolejny udowodnili oni swoją wielką klasę.

Siatkarze pokonali swoich przeciwników ze wschodu 3:1, nie dając im większych szans. Rywale nie byli kompletnie bezradni, udało im się nawet zdobyć jednego z czterech setów, ale ostatecznie nie potrafili przełamać dobrze funkcjonującego polskiego zespołu. Zwycięstwo zawdzięczamy dzisiaj między innymi indywidualnym akcjom pojedynczych zawodników. Kilku z nich zasłużyło na głośne słowa pochwały.

Cristiano Ronaldo pocałował kolegę po ostatnim zwycięstwie. Zdjęcie podbija internetCristiano Ronaldo pocałował kolegę po ostatnim zwycięstwie. Zdjęcie podbija internetCzytaj dalej

Reprezentacja Polski wygrała z Rosją

Na placu gry mogło się dziś wreszcie pojawić gwiazdorskie trio, którego zazdrościć może nam każdy kraj na świecie. Do Japonii przyleciał niedawno Michał Kubiak, który dołączył do Wilfredo Leona i Bartosza Kurka. Każdy z tych siatkarzy cieszy się wielki szacunkiem ze strony kibiców, a razem stanowią jeden z najlepszych zespołów. Dziś było to widać w trakcie meczu z Rosją.

Siatkarze grali tak, jakby chcieli bez większych przeszkód zrobić swoje i wygrać niskim nakładem sił. Błędy się jednak zdarzały, a reprezentacja Rosji nie należy do słabych, dlatego w jednym z setów trzeba było uznać wyższość rywali. Na szczęście było to ostatnie 25 punktów zdobyte przez naszych przeciwników. Polacy zdołali uspokoić się i przejąć kontrolę nad spotkaniem.

Reprezentacja Polski gra w Pucharze Świata

Już jutro Biało-czerwoni zagrają z Egiptem, więc powinno czekać ich w teorii łatwiejsze spotkanie. Potem przyjdzie na zmierzyć się z Australią, która także nie powinna sprawić nam większych problemów. Obawy wzbudzać mogą za to mecze z Brazylią, Kanadą oraz Iranem, które przyjdą po krótkiej przerwie. Wierzymy w kolejne triumfy Polaków w Pucharze Świata.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News