reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Stycznia 2020

Gigantyczny triumf reprezentacji Polski. Osiągnęliśmy ogromny sukces, prawdziwy pokaz gry

Reprezentacja Polski siatkarek zwyciężyła swoją grupę. Polki nie dały szans Azerkom i w bardzo dobrym stylu zwyciężyły dwa sety. Zawodniczki w drodze na olimpiadę będą się musiały jutro zmierzyć z poważnymi rywalkami. Postawa naszych zawodniczek z każdą chwilą przybliża ich start na olimpiadzie.

Reprezentacja Polski siatkarek ostatnimi czasy czaruje kibiców. Polki, które zwyciężyły wczoraj 3:1 z reprezentacją Holandii, nie dały żadnych szans reprezentantkom Azerbejdżanu. Kobieca reprezentacja, zwyciężając dwa sety dzisiejszego meczu, bardzo przybliżyła się do gry o udział na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tak dobra gra siatkarek nie śniła się nikomu.

Puchar Świata w skokach. Jak wygląda klasyfikacja generalna? Spory awans KubackiegoPuchar Świata w skokach. Jak wygląda klasyfikacja generalna? Spory awans KubackiegoCzytaj dalej

Reprezentacja Polski znowu zwycięża. Polki pokazały klasę Azerkom

Siatkówka kobieca w Polsce znów przeżywa swoje wielkie chwile. Reprezentantki Polki nie dają szans swoim rywalkom i z każdą chwilą zbliżają się do udziału w olimpiadzie. Dzisiejsza gra przeciwko Azerkom była kolejnym pokazem siły sportsmenek, które wprost zdominowały grę reprezentacji. Siatkarki dzięki swojej postawie i zwyciężeniu dwóch setów bardzo zbliżyły się do gry w Tokio. Ich postawa może budzić prawdziwą dumę.

Polki zagrają w meczu przeciwko reprezentacji Turcji. Na ten mecz trzeba Polki powinny zachować maksimum koncentracji. Trzeba pamiętać, że Turczynki to wicemistrzynie Euopy. Jednak przy takiej dyspozycji Polek, wiele wskazuje na to, że drużyna pojawi się na olimpiadzie w Tokio.

Była reprezentantka Polski wierzy w koleżanki

Optymistycznie na temat gry zespołu wypowiada się jedna z byłych reprezentantek kraju - Joanna Mirek, która wierzy w szczęśliwe zakwalifikowanie się koleżanek na igrzyska w Japonii.

- Ten zespół jest niezwykle zdolny. Mamy przezawodniczkę - Magdalenę Stysiak, o której chyba nikt przed wyjazdem do Włoch nie powiedziałby, że będzie aż tyle i w taki sposób grała. Poza tym u Polek bardzo widoczne i dobrze wykorzystywane jest łączenie doświadczenia z wprowadzaniem młodych zawodniczek. Nie wiem, na ile te, które jadą do Apeldoorn, będą w stanie udźwignąć tak dużą i nową dla nich presję, ale jestem spokojna. Stać nas na niespodzianki i na taką liczę w przypadku polskiego zespołu - mówi Joanna Mirek, dwukrotna mistrzyni Europy w reprezentacji Polski prowadzonej przez Andrzeja Niemczyka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski bliski opuszczenia Ekstraklasy. Zainteresowanie z dwóch europejskich lig
  2. Transfer Krzysztofa Piątka coraz bliżej? Legendarny klub zmaga się z problemami
  3. Kolejny zawodnik z Ekstraklasy zagra we Włoszech. Trafi do rewelacji sezonu
  4. Wiadomo już, jaka przyszłość czeka Garetha Bale'a. Wymowne słowa jego agenta
  5. FC Barcelona podjęła decyzję. Trwają negocjacje, legenda zostanie nowym trenerem
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News