Reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Marca 2020

Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej

Reprezentacja Polski nie rozegra zaplanowanego meczu. Spotkanie, które miało przyciągnąć tysiące fanów, zostało odwołane po decyzji premiera Mateusza Morawieckiego o zakazie imprez masowych. Kibice i organizatorzy nie wiedzą co zrobić i czy mecz odbędzie się w innym terminie.

Reprezentacja Polski nie wystąpi w trakcie meczu towarzyskiego z Australią. Żużlowcy i kibice sportów motorowych w Polsce pozostaną w domach. Wszystko przez decyzję Mateusza Morawieckiego o odwołaniu wszelakich imprez masowych. Już teraz mówi się o odwołaniach spotkań w innych dyscyplinach sportu.

22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski nie rozegra meczu. Zawody z Australią odwołane

O odwołaniu meczu żużla poinformowali organizatorzy meczu żużlowców. Potwierdzają, że podjęli decyzję w zgodzie z zaleceniem rządu, o zaniechaniu organizacji imprez masowych na terenie naszego kraju.

- Jak poinformował na konferencji prasowej Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), wszystkie imprezy masowe w Polsce zostają odwołane. W związku z tym mecz towarzyski Polska - Australia, zaplanowany na 29 marca w Toruniu, zostaje przełożony. Nowy termin wydarzenia zostanie potwierdzony w najbliższym czasie" - poinformował we wtorek jego organizator, firma One Sport.

Ekstraklasa zostanie całkowicie odwołana? Oficjalny komentarz minister sportuEkstraklasa zostanie całkowicie odwołana? Oficjalny komentarz minister sportuCzytaj dalej

Decyzja premiera odbija się w świecie sportu

Żużel nie jest jedyną dyscypliną, w której podjęto środki w zgodzie z dyrektywą rządu i ministra zdrowia. Mecze piłkarskiej Ekstraklasy i reprezentacji Polski obędą się bez udziału publiczności, ale możliwe, że zostaną zupełnie odwołane, ponieważ minister sportu chce użyć jeszcze mocniejszych środków względem imprez sportowych na terenie naszego kraju.

- Zdrowie zawodników jest najważniejsze – poinformowała po spotkaniu z prezesami związków piłkarskich minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przekazała fanom wspaniałą nowinę. Ogromne szczęście jej i córki
  2. Śmiertelny wypadek na torach pod Żyrardowem. Nie żyje mężczyzna, ogromne opóźnienia pociągów
  3. Świetne notowania Dawida Kubackiego. Polak bardzo wysoko w Pucharze Świata
  4. Wymowne zachowanie polskich trenerów po skoku Kubackiego. Wszystko na oczach setek tysięcy widzów
  5. Artur Szpilka wygrał po kontrowersyjnym werdykcie. Teraz prosi o unieważnienie walki
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News