Reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Marca 2020

Mecze reprezentacji Polski bez udziału kibiców. Oficjalny komunikat PZPN

Reprezentacja Polski zagra bez dopingu kibiców. Polski Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem sekretarza organizacji - Macieja Sawickiego wydał komunikat, wedle którego organizacja spotkań towarzyskich między Biało-czerwonymi a kadrami Finlandii i Ukrainy odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystko przez ryzyko zarażenia koronawirusem.

Reprezentacja Polski będzie musiała sobie poradzić bez udziału publiczności. Zaplanowane na 27 marca spotkanie z Finlandią i 31 marca z Ukrainą odbędzie się bez dopingu miłośników piłki nożnej. Taka decyzja jest odpowiedzią na wprowadzenie przez premiera - Mateusza Morawieckiego, zakazu organizacji imprez masowych.

Oficjalnie. Ekstraklasa bez udziału kibiców. Pilny komunikat w sprawie koronawirusaOficjalnie. Ekstraklasa bez udziału kibiców. Pilny komunikat w sprawie koronawirusaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski bez udziału kibiców. Oficjalny komunikat rządu

Wszystkie imprezy masowe w Polsce zostały odwołane przez dekret Mateusza Morawieckiego, który ma służyć zapobieganiu choroby COVID-19. Premier polskiego rządu na porannej konferencji prasowej przekazał swoją decyzję, do której dostosowały się już władze Ekstraklasy, a także PZPN.

- Koronawirus i epidemia, która się rozprzestrzenia to realne zagrożenie. Światowa Organizacja Zdrowia proponuje podjęcie radykalnych działań, w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa. (...)W poczuciu odpowiedzialności chcemy podjąć jak najwięcej działań typu „zapobiegać, a nie leczyć”(...) Dzisiaj na porannym spotkaniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych – poinformował premier.

22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)Czytaj dalej

Maciej Sawicki informuje kibiców o postanowieniu związku

Sekretarz związku - Maciej Sawicki, za pomocą swojego Twittera potwierdził informację, że kibice reprezentacji Polski będą mogli obejrzeć mecze kadry wyłącznie w telewizji.

- Mecze Polski z Finlandią we Wrocławiu i Polska Ukraina w Chorzowie odbędą się bez udziału publiczności i będą transmitowane w telewizji (TVP1) - napisał Sawicki na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przekazała fanom wspaniałą nowinę. Ogromne szczęście jej i córki
  2. Śmiertelny wypadek na torach pod Żyrardowem. Nie żyje mężczyzna, ogromne opóźnienia pociągów
  3. Świetne notowania Dawida Kubackiego. Polak bardzo wysoko w Pucharze Świata
  4. Wymowne zachowanie polskich trenerów po skoku Kubackiego. Wszystko na oczach setek tysięcy widzów
  5. Artur Szpilka wygrał po kontrowersyjnym werdykcie. Teraz prosi o unieważnienie walki
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News