Reprezentacja Polski kontuzja
.
Autor Piotr Bernaciak - 10 Listopada 2019

Reprezentant Polski trafił do szpitala! Konieczna była natychmiastowa pomoc lekarzy

Reprezentacja Polski na najbliższe mecze została powołana kilka dni temu, lecz być może trzeba będzie dokonać zmian. Wszystko przez uraz znanego zawodnika. Dowiadujemy się, że po meczu ligowym musiał natychmiast trafić do szpitala.

Reprezentacja Polski już niebawem zmierzy się z Izraelem i Słowenią w ostatnich meczach eliminacji mistrzostw Europy. Gdy poznaliśmy informacje o stanie zdrowia Roberta Lewandowskiego wydawało się, że przyjdzie nam zagrać w tych spotkaniach w pełnym składzie personalnym. Okazuje się jednak, że drużyna narodowa być może będzie musiała poradzić sobie bez jednego z liderów.

Docierają do nas wiadomości, że dziś jeden z naszych kadrowiczów został pilnie przetransportowany do szpitala jeszcze przed zakończeniem meczu ligowego. W związku z tym jego występ w eliminacjach nagle stanął pod znakiem zapytania. Reprezentacja Polski może mieć teraz niemały problem.

Grzegorz Krychowiak bohaterem Lokomotiwu. Kolejna bramka, jest niemożliwyGrzegorz Krychowiak bohaterem Lokomotiwu. Kolejna bramka, jest niemożliwyCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ma problem

Grzegorz Krychowiak strzelił dziś gola dla Lokomotiwu na wagę punktu w meczu ligowym z Krasnodarem (1:1), ale spotkania zapewne mimo wszystko nie będzie wspominał zbyt dobrze. Polak nie wyszedł na drugą połowę, choć jego gra nie wskazywała na zmianę taktyczną. Okazuje się, że wszystko przez względy zdrowotne.

Pomocnik trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząsu mózgu. Póki co wiele wskazuje na to, że ostatecznie skończyło się tylko na strachu. Lekarze przekazali klubowi, że zawodnikowi nie grozi zagrożenie zdrowia, jednak pozostaje pytanie, czy może on już brać udział w meczach piłkarskich. Jerzy Brzęczek ma pewien problem.

Reprezentacja Polski kończy eliminacje

Jeżeli klub będzie nalegał na oszczędzenie Krychowiaka i pozwolenie mu na odpoczynek, to selekcjoner może zdecydować się na powołanie innego zawodnika. Wszelkie decyzje na ten temat mogą zostać jednak podjęte dopiero jutro.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News