Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Czerwca 2020

Reprezentant Polski trafił do szpitala. Musi przejść poważny zabieg. Życzymy powrotu do zdrowia 

Reprezentacja Polski będzie musiała w najbliższym czasie poradzić sobie bez jednego z kluczowych zawodników. Jeden z liderów kadry nabawił się urazu kolana podczas jednego z treningów i konieczna okazała się operacja. Jego miejsce w składzie drużyny narodowej zajmie najprawdopodobniej któryś z dwóch występujących nominalnie na tej pozycji graczy.

Reprezentacja Polski siatkarzy przebywa na zgrupowaniu w Spale. Niestety podczas ćwiczeń poważnego urazu kolana nabawił się nasz środkowy Mateusz Bieniek. Zawodnik musiał przejść operację i zabraknie go w najbliższych spotkaniach naszej kadry.

Legia Warszawa nie wygra mistrzostwa? Czołowy gracz stracił pozwolenie na pracę. Wszystko przez zapis w umowieLegia Warszawa nie wygra mistrzostwa? Czołowy gracz stracił pozwolenie na pracę. Wszystko przez zapis w umowieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sławomir Peszko bliski sensacyjnego transferu. Nie tak dawno grał w reprezentacji, dzisiaj chce do okręgówki
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia


Reprezentacja Polski siatkarzy przebywa na zgrupowaniu w Spale

Do soboty w Spale trwa zgrupowanie męskiej reprezentacji w siatkówce. Jest to pierwszy obóz od czasów wybuchu pandemii koronawirusa i jednocześnie wstęp do przygotowań do najważniejszej imprezy ostatnich lat, a więc igrzysk olimpijskich. Te odbędą się w przyszłym roku w Tokio. Podczas treningu pecha miał jeden z liderów naszej kadry. Środkowy Mateusz Bieniek nabawił się kontuzji kolana i w środę rano musiał poddać się operacji.

Mateusz Bieniek przeszedł zabieg więzadła rzepki lewego stawu kolanowego. Operacja wykonana przez profesora Marcina Domżalskiego i dr. Sebastiana Żabierka przebiegła pomyślnie. Czas powrotu do pełnej dyspozycji jest uzależniony od przebiegu rehabilitacji – powiedział lekarz reprezentacji dr Jan Sokal.

Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Czytaj dalej


Mateusz Bieniek musiał przejść operację kolana

W miejsce kontuzjowanego mistrza świata, na zgrupowaniu pojawią się dwaj zawodnicy, którzy mogą grać na pozycji środkowego. Są to Norbert Huber i Jan Nowakowski. Kolejny, drugi etap zgrupowania odbędzie się na przełomie czerwca i lipca. Zawodnicy dołączą do pozostałych siatkarzy, gdy przejdą badania na obecność koronawirusa, a ich wyniki okażą się negatywne.

– Pracujemy zgodnie z wcześniejszym planem, zwracamy uwagę na obciążenia treningowe i dobieramy je tak, żeby nie było urazów. Fizjoterapeuci pracują codziennie z drużyną. Staramy się dozować objętość treningu, ale czas spędzony w hali jest bardzo długi – powiedział asystent Vitala Heynena, Sebastian Pawlik.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W środę Lidl będzie rozdawał słodowy trunek za darmo. Tylko pod jednym warunkiem
  2. Chińczycy chwalą się, że stworzyli skuteczną szczepionkę. "Po podaniu naszej szczepionki pojawiają się przeciwciała"
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News