Reprezentacja Polski Liechtenstein
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2019

Reprezentanci Polski ośmieszyli rywali. Jedenaście do zera, przeciwnik bez najmniejszych szans

Reprezentacja Polski pokazała dziś rywalom miejsce w szeregu. Nasi piłkarze kompletnie zdemolowali rywali, strzelając im aż jedenaście bramek. Dawno nie oglądaliśmy takiej różnicy klas na boisku.

Reprezentacja Polski do lat 17 grała dziś mecz z Liechtensteinem w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Nasi młodzi piłkarze mieli zamiar udowodnić swoją wyższość nad rywalami i pokazać innym drużynom, że są w wielkiej formie. Ostatecznie padło aż jedenaście goli, z czego nasi rywale nie zdołali trafić ani razu. Taka forma młodych kadrowiczów może imponować.

Szczególnie pierwsza połowa dzisiejszego spotkania rozgrywanego w Inowrocławiu zasługiwała na uznanie. Kadrowicze strzelili w niej aż dziewięć goli, a po przerwie dołożyli tylko dwa trafienia. Choć można było pokusić się o kolejne trafienia, to nasi reprezentanci postanowili oszczędzać siły, a przy okazji nie doprowadzać do ostatecznej kompromitacji rywali. Z taką grą możemy mieć nadzieję na awans.

Krzysztof Piątek dostał bardzo ciekawą ofertę. Chce go angielski gigantKrzysztof Piątek dostał bardzo ciekawą ofertę. Chce go angielski gigantCzytaj dalej

Reprezentacja Polski do lat 17 rozgromiła rywali

Warto wspomnieć, że naszych reprezentantów do lat 17 prowadzi Marcin Dorna, szkoleniowiec, który jeszcze do niedawna miał możliwość prowadzenia naszej drużyny narodowej do lat 21 z m.in. Krzysztofem Piątkiem w składzie w trakcie młodzieżowych mistrzostw Europy. Teraz trener ma możliwość pracy z młodszymi reprezentantami, których póki co prowadzi z sukcesami.

Dziś kadrowicze nie dali rywalom szans. Aż pięć goli strzelił Szymon Włodarczyk, syn byłego napastnika Legii. Aż szkoda, że nasz napastnik zatrzymał się w pierwszej połowie i nie zaliczył kolejnych trafień, bo jego dyspozycja wygląda ostatnio na wyjątkowo imponującą. Właściwie każdy z naszych utalentowanych piłkarzy zasłużył po takim meczu na słowa pochwały.

Reprezentacja Polski nie dała przeciwnikom żadnych szans

Wierzymy w to, że reprezentacja Polski do lat 17 ostatecznie zdoła awansować na turniej. Póki co nie jest to pewne, ale dzisiejszym zwycięstwem udało nam się przypieczętować awans do drugiej rundy eliminacji.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News