Reprezentacja Polski kryzys
.
Autor Piotr Bernaciak - 12 Listopada 2019

Asystent trenera reprezentacji złożył rezygnację. Wszystko przez romans z jedną z gwiazd zespołu

Reprezentacja Polski w kobiecej siatkówce przygotowuje się do eliminacji olimpijskich, które rozpoczną się już niebawem. Spodziewamy się sporych emocji, które mają związek z obecną atmosferą w kadrze narodowej.

Reprezentacja Polski przeżywa wielki kryzys, o którym niespodziewanie zrobiło się bardzo głośno. Wszystko przez protest zawodniczek i bunt, który został wszczęty kilka tygodni temu. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak pismo wysłane do Polskiego Związku Piłki Siatkowej zostało podane do wiadomości publicznej. Okazało się, że siatkarki domagają się zwolnienia trenera.

Jacek Nawrocki starał się bronić w różnych wywiadach, przekonując o tym, że nie ma wpływu na niektóre sytuacje, a niektórych sam nie uważa za poważny problem. Pojawiła się wiadomość, że jeden z trenerów miał romans z młodszą zawodniczką. Nie podano oczywiście danych osobowych, ale wiedzieliśmy, że na pewno nie obejdzie się bez żadnych konsekwencji.

Z kim w Bayernie przyjaźni się Robert Lewandowski? Dziennikarze dotarli do informacji prosto z szatniZ kim w Bayernie przyjaźni się Robert Lewandowski? Dziennikarze dotarli do informacji prosto z szatniCzytaj dalej

Reprezentacja Polski przeżywa kryzys

Najnowsze informacje wskazują na to, że asystent trenera pożegnał się z pracą w reprezentacji. Sam trener Nawrocki przyznaje, że nie chciał angażować się w prywatne sprawy członków swojego sztabu, dlatego to sam niepodany z nazwiska asystent złożył rezygnacje. Szkoleniowiec reprezentacji Polski ujawnił najnowsze informacje w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

- Nie ingeruję w prywatne sprawy siatkarek i członków sztabu. To są dorośli ludzie i jeśli nie ma to wpływu na ich pracę, nie mieszam się do tego. Zdaję sobie sprawę, że to trudna sytuacja dla wszystkich zainteresowanych. Zostało to już jednak załatwione i trener, o którym mowa, zrezygnował z pracy w kadrze - przyznał Jacek Nawrocki, jasno wskazując na problem całej sytuacji.

Reprezentacja Polski ma spory problem

Spodziewamy się, że usunięcie członka sztabu nie pomoże mimo wszystko skonfliktowanym zawodniczkom, które nie tylko podzieliły się w różnych sprawach, ale część z nich wciąż domaga się zwolnienia selekcjonera. Styczniowe mecze eliminacji IO zapowiadają się wobec tego bardzo niepokojąco, bo atmosfera z pewnością wpłynie także na rezultaty drużyny.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News