Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor - 13 Marca 2020

Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz

Reprezentacja Polski powróciła z Trondheim na pokładzie prezydenckiego samolotu. Na utrudnionej podróży kłopoty naszych skoczków jednak się nie kończą. Jak podał Adam Małysz, Biało-Czerwoni zostali zmuszeni, by poddać się kwarantannie.

Jak powiedział WP SportoweFakty Adam Małysz, teraz zawodnicy muszą odpoczywać i monitorować swój stan zdrowia. - Mamy przejść domową kwarantannę - tłumaczy dyrektor w Polskim Związku Narciarskim.

Artur Boruc z objawami koronawirusa. Niepokojące informacje ws. zdrowia PolakaArtur Boruc z objawami koronawirusa. Niepokojące informacje ws. zdrowia PolakaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski poddana kwarantannie

Małysz podkreśla, że zawodnicy nie zostali zobligowani do pobytu w izolatce, ale postanowiono, że warto podjąć wspomniane środki bezpieczeństwa. Wszyscy, którzy wrócili z Norwegii mają unikać miejsc publicznych i jak najdłużej przebywać w miejscach zamieszkania. W razie jakichkolwiek niepokojących objawów, skoczkowie i członkowie sztabu najpierw zwrócą się do lekarza kadry.

Najwięcej powodów do zadowolenia z ostatnich konkursów ma Kamil Stoch. Skoczek z Zębu wygrał konkurs w Trondheim i zatriumfował w turnieju Raw Air. Gorzej wyjazd do Norwegii będzie wspominał Dawid Kubacki, który w Skandynawii stracił miejsce w pierwszej trójce Pucharu Świata na rzecz Japńczyka Ryoyu Kobayashiego. Polak przegrał zaledwie o 9 punktów.

Skandaliczna relacja Marcina Gortata ws. koronawirusa. Brak słów na żenujące zachowanieSkandaliczna relacja Marcina Gortata ws. koronawirusa. Brak słów na żenujące zachowanieCzytaj dalej

Polscy skoczkowie zakończyli sezon

Nasi reprezentanci mają za sobie w miarę udany sezon. Dawid Kubacki zajął czwarte, a Kamil Stoch piąte miejsce w "generalce" PŚ. Do tego należy dołożyć zwycięstwo Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni. W klasyfikacji Pucharu Narodów Biało-Czerwoni uplasowali się na 4. pozycji. Najlepsi byli Niemcy przed Austriakami i Norwegami.

Sezon skoków mają zamknąć mistrzostwa świata w słoweńskiej Planicy. Według najnowszych informacji zawody mają się odbyć, ale w związku z rozwojem koronawirusa lada dzień turniej może zostać odwołany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News