Reprezentacja Polski
Autor Piotr Bernaciak - 13 Września 2019

Szczęśliwe zwycięstwo reprezentacji Polski. Rywale sprawili ogromne problemy

Reprezentacja Polski zagrała z Estonią w meczu mistrzostw Europy w siatkówce. Nasi zawodnicy pokonali rywali 3:1, choć nie było to takie proste. Rywale postawili nam bardzo trudne warunki, czego nie można było się spodziewać.

Reprezentacja Polski w siatkówce rozpoczęła mistrzostwa Europy udanie. Nasi zawodnicy pokonali przeciwników z Estonii 3:1, choć wielu spodziewało się zupełnie innego wyniku. Wygrana obecnych mistrzów świata znad Wisły była oczywista i nikt nie przewidywał, że rywale spiszą się na tyle dobrze, by sprawić biało-czerwonym tak wiele problemów. Nie brakowało nerwów.

Polacy wygrali trzy sety, jednak w jednym nie udało się wytrzymać naporu drużyny ze wschodu. Estonia jest tak zwanym outsiderem, czyli drużyną, która jest spisywana na straty, jednak w starciu z mistrzami świata pokazała się z dobrej strony. Polacy jadą na mistrzostwa Europy jako faworyci, którzy mają pełne prawo do myślenia o triumfie, jednak na ten moment nie jest to takie oczywiste.

Najbardziej utytułowany piłkarz w historii mógł wrócić do Barcelony. Zawodnik ujawnia kulisyNajbardziej utytułowany piłkarz w historii mógł wrócić do Barcelony. Zawodnik ujawnia kulisyCzytaj dalej

Reprezentacja Polski rozpoczęła ME

Meczem z Estonią Polacy rozpoczynali mistrzostwa Europy w 2019 roku na terenie Holandii. Mecz w Rotterdamie zostanie zapamiętany nie tylko z powodu odważnej gry Estończyków, ale również przez nietypowe ustawienie kamery, przez które spotkanie oglądało się dość nietypowo. Kibice głośno narzekali na organizację mistrzostw w mediach społecznościowych.

Teraz możemy cieszyć się zwycięstwem w meczu z mniej renomowanym rywalem, jednak trzeba również myśleć o kolejnych meczach. Teraz czekają nas znacznie trudniejsze starcia.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News