Reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Marca 2020

Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)

Reprezentacja Polski do lat 21 miała rozgrywać eliminicje do młodzieżowego Euro. Niestety, wiele wskazuje na to, że drużyna nie będzie rozgrywać meczów, a jej selekcjoner - Czesław Michniewicz, został poddany badaniom na obecność wirusa w Wuhan. Były trener Lecha Poznań i Zagłębia Lubin przekazał, jak wygląda cała procedura badania i powiedział o wyniku swojej diagnostyki.

Reprezentacja Polski do lat 21 w zeszłym roku czarowała kibiców piłki nożnej w Polsce. Niestety, w tym roku drużyna najprawdopodobniej nie dokończy swoich przygotowań do młodzieżowego Euro, a wszystko przez panującą epidemię koronawirusa. Jakby tego było mało, selekcjoner kadry - Czesław Michniewicz został poddany badaniom, w celu stwierdzenia swojego stanu zdrowia. Były bramkarz ekstraklasowej Amiki Wronki przekazał, jak wyglada cała procedura wykrywania wirusa z Wuhan.

Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na meczKuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na meczCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Czesław Michniewicz przebadany na obecność koronawirusa

Były bramkarz, a także obecny selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 był ostatnimi czasy we Włoszech. Trener zauważył u siebie kaszel, a więc postanowił zgłosić się do sanepidu, który skierował go na badania.

- Wróciłem z Włoch, skontaktowałem się z sanepidem bo miałem kaszel, nie miałem gorączki.Odesłali mnie na badania w szpitalu zakaźnym w Gdyni. Przeprowadzili badania, trwało to około 6 godzin, nie mogłem opuszczać szpitala. Wynik ujemny, wszystko sprawnie, to działa! - napisał Michniewicz na swoim Twitterze.

PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubuPILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubuCzytaj dalej

Michniewicz ujawnia, jak wygląda wykrywanie wirusa

Z racji tego, że sytuacja Czesława Michniewicza bardzo zainteresowała kibiców, trener postanowił podzielić się tym, jak wygląda wykrywanie i diagnostyka koronawirusa.

- Jak wyglądały badania na „koronawirus”w moim przypadku? Zgłosiłem się do szpitala wskazanego przez inspektora sanepidu. Co badano? Wymaz z nosa /na grypę/, wymaz z gardła /na koronawirus/
,pobranie krwi z tętnicy i palca ,badania ogóle, ciśnienie itd. Po ok. 6 godz wynik - opowiada Michniewicz.

7

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News