Reprezentacja Polski mecze historyczne
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 14 Marca 2020

Fantastyczna wiadomość od PZPN dla polskich kibiców. Dwa fantastyczne mecze do obejrzenia za darmo

Reprezentacja Polski w swojej długiej historii rozegrała bardzo wiele spotkań na wysokim poziomie. PZPN postanowił przygotować niespodziankę dla wielu polskich kibiców w związku z obecną sytuacją.

Reprezentacja Polski już niebawem miała rozegrać mecze towarzyskie przed Euro 2020. Teraz wiemy jednak, że zgrupowanie kadry narodowej najprawdopodobniej nie odbędzie się. Nie przyjdzie nam obejrzeć ciekawych spotkań Biało-czerwonych prowadzonych przez Jerzego Brzęczka. Kibice siedzą w domach, a PZPN wymyślił rozwiązanie, które może ich zainteresować.

Dowiedzieliśmy się, że już niebawem fani będą mogli obejrzeć jedne z najciekawszych spotkań reprezentacji Polski w historii jej gry na arenie międzynarodowej. Włodarze związku postanowili udostępnić spotkania kibicom, a następnie umówić się z nimi na wspólne oglądanie w transmisji internetowej. Akcja już teraz cieszy się gigantycznym zainteresowaniem ze strony fanów.

Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusaZ ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski rozegrała wiele fantastycznych spotkań

Już dziś o 20:30 kibice na Facebooku Łączy nas piłka będą mogli obejrzeć mecz Polska - Niemcy z 2014 roku. Wówczas Biało-czerwoni zaprezentowali się fenomenalnie na tle mistrzów świata i dali całej Polsce mnóstwo radości, zapisując się w historii krajowego sportu. Co więcej, nie jest to koniec fantastycznych wiadomości przekazanych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Okazuje się bowiem, że jutro fani będą mogli obejrzeć wspólnie mecz Polaków z Holendrami z 1975 roku. Wszystko ma związek z akcją, w trakcie której Polacy poddają się masowej kwarantannie i pozostają w swoich domach, gdzie często doskwiera im nuda. Wspólne oglądanie fantastycznych spotkań ma być doskonałą odpowiedzią na tego typu sytuację.

Bardzo mocne słowa Marcina Gortata nt. obecnej sytuacji: Jedno wielkie szaleństwoBardzo mocne słowa Marcina Gortata nt. obecnej sytuacji: Jedno wielkie szaleństwoCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ma problem

Póki co dowiadujemy się, że nasza kadra ma niemały problem. Wszystko przez to, że nie może rozpocząć zgrupowania na kilka miesięcy przed Euro 2020. Wiele drużyn narodowych ma poważne problemy i na ten moment trudno określić, czy turniej się odbędzie. Wszystko zapewne wyjaśni się w ciągu najbliższych kilku dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy uwięzieni za granicą, bójki o bilety do Polski. Dramatyczna sytuacja na lotniskach
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)
  4. Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na mecz
  5. PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubu
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News