Reprezentacja Polski
instagram.com/sebastianmila
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Kwietnia 2020

Były reprezentant Polski wskazał największy talent w historii polskiej piłki. "Był 90 razy lepszy ode mnie"

Reprezentacja Polski w piłkę nożną przez lata cieszyła się grą Sebastiana Mili. Trzeba wspomnieć chociażby bramkę pomocnika w meczu z Niemcami, która zapewniła Polakom zwycięstwo w historycznym meczu. Były zawodnik m.in. Dyskobolii, Śląska Wrocław i ŁKS powiedział, kto jego zdaniem był największym talentem w historii polskiej piłki nożnej. Nazwisko wybrane przez byłego gracza kadry może zaskakiwać.

Reprezentacja Polski dzięki Sebastianowi Mila osiągnęła historyczne zwycięstwo w meczu z Niemcami. Gracz, który przez lata był jednym z najlepszych pomocników Ekstraklasy zajmuje się obecnie byciem ekspertem telewizyjnym. Były piłkarz postanowił powiedzieć, kto jego zdaniem był największym talentem w historii piłkarskiej Polski. To wyróżnienie może zastanawiać.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusem
  2. Sanepid opublikował miejsca w których Polacy zarażają się wirusem. Wizyty w niektórych nie możesz uniknąć
Arkadiusz Milik krytykowany we Włoszech. Mistrz świata nazwał go Arkadiusz Milik krytykowany we Włoszech. Mistrz świata nazwał go "nieistotnym graczem"Czytaj dalej

Reprezentacja Polski. Sebastian Mila wybiera największy talent w historii piłkarskiej Polski

Zdaniem Mili, który przygodę z kadrą zaczął w młodzieżówce, z którą wygrał nawet mistrzostwo Europy do lat 18, największym talentem jaki spotkał w swojej karierze jest zapomniany już Rafał Grzelak. Piłkarz, który przed laty miał być nadzieją reprezentacji popadł w zapomnienie, mimo gry w takich klubach jak Steaua Bukareszt, czy Boavista Porto.

- Przez to, że był tak dobry, to ja w juniorskiej kadrze byłem cofnięty na lewą obronę. On miał takie umiejętności, że w głowie mi się to nie mieści, że nie grał w bardzo dobrym europejskim klubie - powiedział Mila w rozmowie z TVP Sport.

Ojczym Neymara jest od niego młodszy. To nieprawdopodobne, czym się zajmował, kibicom opadły szczękiOjczym Neymara jest od niego młodszy. To nieprawdopodobne, czym się zajmował, kibicom opadły szczękiCzytaj dalej

"Był 90 razy lepszy ode mnie"

Mila, który spotkał Grzelaka po latach w meczu Śląska Wrocław przeciwko Flocie Świnoujście, w której grał Grzelak podkreśla, że zawodnik mimo że grał w I lidze, to nadal prezentował się w wybornej formie.

- Już jak byłem w Śląsku, to spotkałem go we Flocie Świnoujście. Mieliśmy wtedy już po 30 lat i on nadal dobrze grał. Mówię po tym meczu do kolegów z drużyny: "W głowie mi się nie mieści, co poszło nie tak". On był ode mnie z 90 razy lepszy! Na jego grę patrzyło się z czystą przyjemnością - mówi Mila w wywiadzie TVP Sport.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Europa zamarła, zabrzmiał dzwon, miliony ludzi przeszły ciarki. Niezwykła chwila w rocznicę pożaru perły Francji
    2. Gdzie wyrzucić maseczki i rękawiczki? Odpowiedź nie jest taka oczywista
    3. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
    4. Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura Szpilki
    5. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
    6. PAA: nie ma zagrożenia po pożarze wokół Czarnobyla. Ostrzega jednak Polaków przed inną ważną rzeczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News