Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 14 Września 2020

Wielki sukces reprezentacji Polski. Nasi zawodnicy sięgnęli po medal mistrzostw Europy

Reprezentacja Polski U-18 zdobyła w niedzielę brązowy medal mistrzostw Europy. Młodzi polscy zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i mogą świętować swój pierwszy poważny sukces. W rozstrzygającym starciu Polacy pokonali Bułgarów 3:1.

Reprezentacja Polski U-18 w siatkówce rywalizowała w ostatnim dniach na najwyższym europejskim poziomie. Młodzi siatkarze mierzyli się z rówieśnikami z krajów, które podobnie jak Polska dominują w seniorskich rozgrywkach. Brązowy medal mistrzostw Europy z pewnością doda im dużo pewnowści w dalszej karierze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Reprezentacja Polski U-18 z brązowym medalem mistrzostw Europy

Polscy siatkarze już od początku turnieju swoją postawą mogli dawali sygnał, że będą bić się o najwyższe cele. Pierwsze dwa mecze w grupie - z Czechami (późniejszymi srebrnymi medalistami) oraz Niemcami nasi zawodnicy wygrali 3:0. Ostatni mecz, z Białorusią, zakończył się wygraną Polaków 3:1.

Niewielki zawód przyszedł w półfinale. Polacy po wyczerpującym tie-breaku przegrali z Włochami 2:3 i musieli zadowolić się walką o trzecie miejsce, tzw "małym finałem". W drugim półfinale natomiast Czesi pokonali Bułgarów 3:0 i awansowali do finału.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

Ciężka przeprawa i końcowy sukces

Polacy w walce o brąz mierzyli się z przegranymi z drugiego półfinału. Bułgaria postawiła twarde warunki, choć dwa pierwsze sety padły łupem naszym siatkarzy. W trzecim lepsi byli rywali, ale na szczęście czwarty set również udało się rozstrzygnąć na naszą korzyść, dzięki czemu Polacy uniknęli tie-breaka i sięgnęli bo medal.

W finale nasi grupowi rywale, Czesi, ulegli pogromcom Polaków 0:3 i to włoski zespół cieszył się ze zwycięstwa w całym turnieju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News