Reprezentacja Polski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Września 2020

Klub obawia się o życie reprezentanta Polski. Dostał prywatną ochronę, czuwa nad nim też policja

Reprezentacja Polski ma za sobą pierwsze mecze od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Nasi zawodnicy wrócili już do swoich klubów, gdzie walczą o kolejne ligowe punkty. Jeden z polskich piłkarzy występujących w zagranicznej lidze ma jednak zupełnie inne zmartwienie. Piłkarz otrzymał prywatną ochronę, gdyż klub, w którym gra obawia się o jego życie. 

Reprezentacja Polski kolejne mecze rozegra dopiero w październiku, a na razie pozostaje nam śledzenie występów naszych rodaków w zagranicznych ligach. Jeden z “Biało-Czerwonych” ma jednak poważne problemy poza boiskiem. Klub Polaka obawia się o jego życie, a w sprawę zaangażowano nawet policję.

Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziAnna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę


Reprezentacja Polski. Klub obawia się o życie Polaka

Jednym z najgłośniejszych transferów tego lata było przejście Kamila Wilczka z tureckiego Goztepe do FC Kopenhaga. Polski napastnik tym samym wrócił do duńskiej ligi, w której zdobył uznanie dzięki występom w barwach Broendby. Tą decyzją Wilczek naraził się właśnie kibicom Broendby, które jest największym rywalem FC Kopenhaga. Fani zdecydowanie wyrażali swoje niezadowolenie z wyboru Polaka i nazywali go nawet Judaszem.

Wydawało się, że z czasem wszystko rozejdzie się po kościach, jednak jak się okazuje, sytuacja jest poważna. Nowy klub Kamila Wilczka jest zaniepokojony do tego stopnia, że postanowił wynająć Polakowi ochronę. Prywatny opiekun zawodnika ma mu towarzyszyć w trakcie drogi na trening, podczas samych ćwiczeń, jak i po treningu. W sprawę zaangażowano także policję, której funkcjonariusze spotkali się z Kamilem Wilczkiem.

Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej


Kamil Wilczek strzeżony przez prywatnego ochroniarza

- Policja potraktowała całą sytuację bardzo poważnie. Jestem za to bardzo wdzięczny, bo sytuacja jest wyjątkowa. Mam pewne środki ostrożności na wypadek, gdyby coś się stało. Mam jednak nadzieję, że nic się nie wydarzy, bo to może tylko zaszkodzić obydwu stronom - powiedział Polak. Policjanci poinstruowali zawodnika, jak ma postępować i doradzili mu, gdzie powinien zamieszkać.

- Mimo to świetne się bawię i czuję, że zawsze tak było, gdy jestem z innymi ludźmi. Nie mam żadnego problemu z przebywaniem w mieście i mam nadzieję, że w przyszłości także tak będzie - wyznał Wilczek i zdradził, że zarówno on, jak i jego bliscy mają się dobrze.

- Musiałem się do tego wszystkiego przyzwyczaić, bo to zupełnie nowa sytuacja. Chodzę po mieście bez strażnika, ale nie przeszkadza mi to. Czuję się dobrze. Nie było żadnych problemów i nie martwię się tym. Oczywiście, ze względu na swoje bezpieczeństwo, mieszkam w innej części miasta. Nigdy nie wiesz, co się stanie, więc mieszkam w nowym miejscu. Jest całkowicie w porządku. Moje dzieci i moja żona mają się dobrze - powiedział napastnik FC Kopenhaga.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News