Reprezentacja Polski doping
.
Autor Piotr Bernaciak - 14 Listopada 2019

Reprezentant Polski złapany na dopingu! Grozi mu bardzo długie zawieszenie

Reprezentant Polski został niespodziewanie złapany na dopingu. Teraz sportowiec będzie miał ogromne problemy z dalszą grą. Czeka go długa przerwa. Podano, co dokładnie zażył znany zawodnik.

Reprezentacja Polski z pewnością poniesie wielką stratę w związku z dyskwalifikacją dla jednego z naszych reprezentantów. Nic nie wskazywało na to, by doszło do złamania przepisów, jednak rutynowe badania wykazały nieprawidłowości, które nie pozostawiły jednej z komisji najmniejszych wątpliwości. Stało się jasne, że winny hokeista musi zostać wykluczony na dłuższy czas.

Wiadomości na ten temat z pewnością mogą być szokujące dla polskich kibiców, którzy regularnie śledzą zmagania naszej drużyny narodowej na lodzie. Choć podobne przypadki zdarzały się już w przeszłości, to nie mogliśmy spodziewać się, że ponownie dojdzie do sytuacji, w której reprezentacja Polski będzie osłabiona. Może to być definitywny koniec gry w kadrze dla Filipa Wielkiewicza.

Niesamowita zmiana gwiazdy Fame MMA. Potrzebowała zaledwie kilku miesięcy, jest nie do poznaniaNiesamowita zmiana gwiazdy Fame MMA. Potrzebowała zaledwie kilku miesięcy, jest nie do poznaniaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski straci zawodnika

Filip Wielkiewicz występuje w barwach Podhala Nowy Targ i reprezentacji Polski. Wiemy jednak, że teraz czeka go dłuższa przymusowa przerwa od występów w kadrze z racji zawieszenia. Polska Agencja Antydopingowa poinformowała, że w przypadku Wielkiewicza mamy do czynienia z recydywą. W przeszłości był on zawieszony za bardzo podobne wykroczenie na sześć miesięcy.

W jego organiźmie wykryto tetrahydrokannabidol (THC), który pochodzi z liści konopii indyjskiej (marihuana) lub jej kwiatów (haszysz). W związku z tym możemy spodziewać się, że również sam klub wyciągnie konsekwencje wobec samego zawodnika. Prawdopodobnie chodzi w tej sytuacji o zażywanie narkotyków, jednak poza substancjami we krwi zawodnika nie ma na to dowodów.

Reprezentacja Polski nie skorzysta z hokeisty

Wielkiewicz w najbliższej przyszłości z pewnością nie wystąpi w reprezentacji Polski ani w polskiej Ekstralidze. Mówi się, że jego zawieszenie będzie tym razem być może nawet dwukrotnie wyższe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowita zmiana gwiazdy Fame MMA. Potrzebowała zaledwie kilku miesięcy, jest nie do poznania
  2. Upokorzenie Krzysztofa Piątka. Polak "wyróżniony" wśród najgorszych piłkarzy ligi
  3. Legendarny piłkarz reprezentacji kończy karierę. Wygrywał Euro i mistrzostwa świata
  4. Wielki talent polskich skoków narciarskich kończy karierę. Mówili o nim, że zostanie legendą
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News