Reprezentacja Polski
instagram.com/thiagocionek
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Marca 2020

Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Udaremnił włamnie i złapał złodziei, brawo

Reprezentacja Polski będzie musiała jeszcze trochę poczekać na zgrupowanie kadry. Piłkarze, którzy zostali w domach, odpoczywają i próbują bronić się przed zarażeniem koronawirusem, jednak niektórzy pokazują jeszcze prawdziwe bohaterstwo. Jeden z kadrowiczów zatrzymał wczoraj złodzieja, który próbował obrobić sklep we Włoszech, korzystając z zamieszania w organizacji życia włoskich miast. Polak znalazł się na ustach wszystkich kibiców na Półwyspie Apenińskim.

Reprezentacja Polski miała zabrać się na zgrupowanie przed meczami towarzyskimi z Finlandią i Ukrainą. Niestety, wiele wskazuje na to, że spotkania się nie odbędą, a piłkarze pozostaną w domach. W szczególnie kryzysowej sytuacji znaleźli się gracze kadry, którzy pozostają we Włoszech. Jeden z nich, zauważył wczoraj złodzieja, który chciał wykorzystać kryzys w państwie i okraść sklep. Polak dużo nie myśląc, pognał za złodziejem.

FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestujeFC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestujeCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Polak udaremnił włamanie

Bohaterskim graczem kadry, który udaremnił przestępstwo, jest Thiago Cionek. Obrońca SPAL i reprezentant Polski zauważył, że w jednym ze sklepów w Ferrarze może dojść do włamania. Gracz pochodzenia brazylijskiego pognał za włamywaczem, schwytał go i przekazał policji.

Kiedy burmistrz miasta dowiedział się o bohaterstwie Cionka, postanowił do niego zadzwonić i podziękować mu za bardzo odważną postawę. Włoski polityk zaznacza, że gest Cionka powinien być przykładem dla wszystkich, szczególnie w obliczu epidemii.

Zlatan Ibrahimović przestraszył się koronawirusa. Opuścił Włochy i nie wie, czy wróci do AC MilanZlatan Ibrahimović przestraszył się koronawirusa. Opuścił Włochy i nie wie, czy wróci do AC MilanCzytaj dalej

Burmistrz Ferrary dziękuje Cionkowi

- Po wysłuchaniu wiadomości o pościgu skontaktowałem się telefonicznie z Thiago Cionkiem, aby mu podziękować. Chcę to zrobić teraz publicznie ”, powiedział burmistrz Ferrary, Fabbri . „ Jego zachowanie było gestem wielkoduszności i altruizmu, który stał się naprawdę wyjątkowy w tym trudnym momencie. Interwencja przed kradzieżą i zatrzymanie złodzieja bez strachu, ściganie go na środku drogi, oznacza bycie odważnym i zaanagżowanym w życie miasta. W tych skomplikowanych dniach, w których musimy trzymać się od siebie z daleka dzięki temu działaniu, wszyscy czujemy się bardziej zjednoczeni - mówi burmistrz miasta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwarantanna w kraju graniczącym z Polską. Rząd podjął ostateczną decyzję
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)
  4. Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na mecz
  5. PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubu
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News