Reprezentacja Polski Dawid Kownacki
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 15 Sierpnia 2020

Druzgocące wiadomości obiegły media z samego rana. Piłkarz reprezentacji Polski ma koronawirusa, problem Brzęczka

Reprezentacja Polski prowadzona przez Jerzego Brzęczka musi zmierzyć się z nie lada problemem. Dowiadujemy się bowiem, że jeden z piłkarzy zachorował na koronawirusa. Z pewnością nie ułatwi to selekcjonerowi planów na najbliższe miesiące.

Reprezentacja Polski prowadzona przez Jerzego Brzęczka zaczynała odnosić sukcesy. Niewątplwie sporym triumfem był awans na mistrzostwa Europy, a chyba wszyscy liczyli na to, że Polacy pokażą się na nich z dobrej strony. Niestety, turniej został jednak przełożony na kolejny rok. Dla samego trenera naszej kadry jest to szansa na sprawdzenie kolejnych piłkarzy.

Wydawałoby się, że swoją szansę otrzyma także były kapitan reprezentacji Polski do lat 21. Eksperci typowali, że w najbliższych miesiącach zapewne znajdzie się on w kadrze Biało-czerwonych, jednak pierwsze zgrupowanie nie jest jeszcze odpowiednim momentem. Nie jest to jedyny problem samego piłkarza.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów
Zdjęcie szatni Barcelony z meczu z Bayernem wyciekło do sieci. Porażająca scena, nie chcieli, by ktoś ją widział (FOTO)Zdjęcie szatni Barcelony z meczu z Bayernem wyciekło do sieci. Porażająca scena, nie chcieli, by ktoś ją widział (FOTO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski ma kolejny problem

Z samego rana niemiecki BILD poinformował, że wśród zawodników 2. Bundesligi doszło do kolejnego zakażenia wirusem COVID-19. Zarażonym piłkarzem ma być rzekomo Dawid Kownacki, zawodnik Fortuny Dusseldorf, a w przeszłości jeden z naszych kadrowiczów na mundial w 2018 roku i kapitan drużyny do lat 21 prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Śmiało można zakładać, że znajdował się on w orbicie zainteresowań Jerzego Brzęczka.

Zarażenie w tym momencie sezonu jest dla piłkarza katastrofalną sytuacją. Po kontuzji liczył on na powrót do składu, bowiem niedługo rozgrywki ligowe miałyby zostać wznowione. Niestety, nie zanosi się na to, by miał on szybko wrócić do gry. Na pewno opuści kilka pierwszy kolejek na zapleczu niemieckiej ekstraklasy.

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

Reprezentacja Polski tymczasowo traci zawodnika

Co prawda Dawid Kownacki nie został powołany na nadchodzące zgrupowanie, lecz w przypadku jego ciągłego braku gry zarażenie może być przyczyną dalszego braku powołań, a także stałej utraty miejsca w składzie. Taka sytuacja nie jest nikomu na rękę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura wyższa nawet o 200 złotych. Pominięcie jednego przepisu kluczowe dla ogromnej grupy emerytów
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki
  4. Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych
  5. Buty noszone przez legendę NBA, Michaela Jordana, wystawione na aukcji. Sprzedano je za astronomiczną kwotę
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News