Reprezentacja Polski rodziny
.
Autor Piotr Bernaciak - 15 Listopada 2019

Rodziny reprezentantów Polski wracają do domów. Boją się brutalnej zemsty

Reprezentacja Polski już niebawem zagra w Izraelu. Nie wszyscy bliscy zawodników obejrzą jednak mecz prosto ze stadionu, jak mają to w zwyczaju. Wszystko przez bardzo niepokojące doniesienia z ostatnich dni.

Reprezentacja Polski rozpoczyna ostatnie przygotowania do meczu wyjazdowego z Izraelem. Nasi piłkarze będą zdecydowanymi faworytami starcia, jednak nie każdy z nich będzie mógł spokojnie poświęcić się grze w piłkę. Większość z nich będzie miała w głowach niebezpieczeństwo, które pojawiło się kilka dni temu po ataku rakietowym na Izrael. Do tego dochodzą inne, indywidualne problemy.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mają kłopoty związane z obecną sytuacją w Napoli. Kłótnie pomiędzy zawodnikami a zarządem klubu doprowadziły do ostrych spięć również z kibicami. Dochodzi do sytuacji, w której partnerki zawodników klubu postanowiły ponoć opuścić domy w Neapolu, bo czują się w nich zbyt niebezpiecznie. Sytuacja zdecydowanie wymknęła się spod kontroli.

Partnerka gwiazdy świata boksu boksu chce walczyć na Fame MMA. Jest jeden warunekPartnerka gwiazdy świata boksu boksu chce walczyć na Fame MMA. Jest jeden warunekCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zagra z Izraelem

Mogliśmy mieć nadzieję, że problemy związane z zachowaniem bezpieczeństwa podczas meczu z Izraelem będą naszym jedynym kłopotem, który szybko uda się zniwelować. Okazuje się jednak, że nasi dwaj reprezentanci z Napoli także nie mogą być spokojni wobec pojawiających się informacji o rosnącym napięciu pomiędzy drużyną a zagorzałymi kibicami.

Partnerki zawodników opuściły już ponoć w komplecie Neapol, bojąc się o swoje życie. W pewnym sensie nie może to dziwić, bo w przeszłości zdarzały się przypadki, że kibice klubu okradali domy zawodników, a czasami nawet napadali ich na ulicy. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w przeszłości spotykali się już z tym problemem, dlatego ich partnerki również opuściły dom we Włoszech.

Reprezentacja Polski awansowała na Euro 2020

Kobiety wyjechały z Neapolu najprawdopodobniej jedynie na czas pobytu ich ukochanych na zgrupowaniu reprezentacji, choć po ich zakończeniu powrót nie zniknie. Wygląda na to, że w Napoli dojdzie do wielkich zmian kadrowych.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News