Reprezentacja Polski siatkówka
.
Autor Piotr Bernaciak - 16 Stycznia 2020

Siatkarki na skraju upadku. Niepokojące słowa reprezentantki Polski

Reprezentacja Polski w siatkówce w kobiecym wydaniu poradziła sobie przyzwoicie w turnieju eliminacji IO. Dyscyplina ta ma jednak swoje problemy jeśli chodzi o kluby w naszym kraju. Jeden z nich jest na skraju upadku.

Reprezentacja Polski w siatkówce radzi sobie dobrze. Mężczyźni są przecież obecnymi mistrzami świata i trzecią drużyną Europy, natomiast kobiety pokazały się z naprawdę dobrej strony, przegrywając w półfinale turnieju eliminacyjnego Igrzysk Olimpijskich z ostatecznymi triumfatorkami, a więc Turczynkami. Wydawałoby się, że siatkówka w naszym kraju nie ma żadnych problemów.

Tak jednak nie jest. Wszystko przez to, że niektóre zasłużone kluby chylą się ku upadkowi, na co obecnie trudno znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie. Jedna z reprezentantek Polski postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, co obecnie dzieje się ze znanym klubem siatkarskim. Kibice z pewnością nie będą zachwyceni z tego, co mogą teraz przeczytać w mediach.

Żona Kamila Stocha nie może dłużej wytrzymać. Żona Kamila Stocha nie może dłużej wytrzymać. "Nie chce należeć do ich świata"Czytaj dalej

Reprezentacja Polski w siatkówce radzi sobie dobrze

- Czy pamiętamy, jak się wygrywa? Tak i brakuje nam tego uczucia - mówi środkowa klubu Aleksandra Szymańska, która występowała niegdyś w reprezentacjach Polski na różnych szczeblach wiekowych. Jest ona szczerze zaniepokojona całą sprawą, pokazując, że klub rzeczywiście zmaga się z niemałym problemem. Najprawdopodobniej trudno będzie sobie z nim poradzić.

Drużyna praktycznie nie zalicza kolejnych zwycięstw, przez co odwracają się od niej kibice. Zawodniczki grają coraz gorzej, brakuje im motywacji, co jest w pewnym stopniu zrozumiałe, bo od dłuższego czasu nie otrzymują one wypłat. Sytuacja wygląda naprawdę źle i nie zanosi się na to, by legendarny klub, jakim jest siatkarska Wisła Warszawa, miałaby się podnieść.

Reprezentacja Polski nie radzi sobie źle, jednak kluby mają swoje problemy

Dziś wieczorem możemy doczekać się oświadczenia na temat tego, co dalej z klubem z Warszawy. Póki co sytuacja rysuje się dość pesymistycznie i niewiele wskazuje na to, by klub miał się uratować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News