Reprezentacja Polski
MIGUEL MEDINA/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Listopada 2020

Włosi nie zostawili suchej nitki na reprezentancie Polski. "To groźny kryminalista"

Reprezentacja Polski fatalnie zagrała w meczu z Włochami. Polacy nie potrafili zdziałać niczego przeciwko dobrze zorganizowanym Włochom i nie oddali w całym meczu ani jednego celnego strzału. Po spotkaniu włoskie media wręcz śmieją się z Polaków. W sieci hitem stała się ocena gry Jacka Góralskiego, który obejrzał czerwoną kartkę za agresywne ataki na piłkarzy rywali. Nazwano go kryminalistą. 

Reprezentacja Polski stała się obiektem kpin włoskich mediów. Polacy fatalnie zagrali w niedzielnym meczu Ligi Narodów ze “Squadra Azzurra”, co bezlitośnie wykorzystują także internauci. Włosi robią sobie żarty m.in. z Jacka Góralskiego.

Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra ŻyłęAdam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra ŻyłęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  2. IMGW właśnie przekazał, śnieg i mróz już wkrótce w Polsce. Znamy konkretną datę, mieszkanki kraju mogą szykować ciepłe kurtki
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób


Reprezentacja Polski wyśmiana przez Włochów

“Biało-Czerwoni” jechali do Włoch z nadzieją na wywalczenie korzystnego wyniku. Reprezentacja Włoch przystępowała bowiem do meczu z naszą drużyną poważnie osłabiona. Kilku najważniejszych piłkarzy trenera Roberto Manciniego, jak i on sam, nie mogło wziąć udziału w meczu z powodu koronawirusa.

Szybko okazało się jednak, że rywale nie potrzebują swoich największych gwiazd, by uporać się z reprezentantami Polski. Różnica klas była widoczna gołym okiem. Włosi robili na boisku, co chcieli, a Polacy byli jedynie statystami.

Porażka 2:0 nie oddaje nawet w pełni, jak wielka przewagę mieli Włosi nad naszymi piłkarzami. Właściwie tylko dzięki kilku świetnym interwencjom Wojciecha Szczęsnego w naszej bramce, nie straciliśmy więcej goli. Zawodnik Juventusu sam jednak nie miał szans w pojedynku z dobrze grającymi rywalami.

Po spotkaniu w polskich mediach rozpętała się prawdziwa burza. Na selekcjonera Jerzego Brzęczka spadła lawina krytyki i ponownie odżyły głosy, że powinien on zostać zwolniony ze stanowiska. Nieco inaczej do gry Polski podchodzą jednak Włosi.

Jan Tomaszewski bezlitośnie o grze reprezentacji Polski. Trafił w sedno, trudno odmówić mu racjiJan Tomaszewski bezlitośnie o grze reprezentacji Polski. Trafił w sedno, trudno odmówić mu racjiCzytaj dalej


Włosi śmieją się z polskiego piłkarza, nazywają go kryminalistą

Włoskie media i internet po prostu śmieją się z naszej kadry. Szczególnie za cel upatrzyły sobie Jacka Góralskiego, który na boisku pojawił się w drugiej połowie. Spędził jednak na murawie tylko nieco ponad 30. minut, gdyż obejrzał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Góralski najpierw w 62. minucie ostro zaatakował Andreę Belottiego, za co sędzia pokazał mu pierwszy kartonik. Kwadrans później pomocnik ponownie zaatakował Belottiego, a sędzia nakazał mu opuścić boisko. Po meczu Włosi postanowili zażartować z reprezentanta Polski.

Na prześmiewczym profilu “Gli Autogol” na Instagramie pojawiła się specjalna grafika poświęcona Jackowi Góralskiemu. Widać na niej Hannibala Lectera, Jokera, czyli największego przeciwnika Batmana oraz właśnie Jacka Góralskiego. Fotografię podpisano “ trzech najgroźniejszych kryminalistów w historii”.

Profil obserwuje około 3 milionów osób, czyli cieszy się on sporą popularnością. Agresywna gra Jacka Góralskiego i słaba gra pozostałych zawodników polskiej drużyny dały Włochom pretekst do niewybrednych żartów. Oby po środowym meczu z Holandią było ich jak najmniej.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, Standander Bank ostrzega przed oszustami. Z kont klientów znikają pieniądze, ważny komunikat
  2. Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób
  4. Adam Małysz pokazał niebywałe nagranie ze swojego domu. Takiego go nie znacie, wideo poruszyło tysiące Polaków (WIDEO)
  5. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  6. Już 5 grudnia wejdą w życie długo wyczekiwane zmiany. Kierowcy będą zadowoleni
  7. W nagłym zderzeniu z ciągnikiem nie miał najmniejszych szans. Niestety, 33-letni kierowca nie żyje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News