Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Września 2020

Znamy kadrę reprezentacji Polski na konkurs skoków w Wiśle. Kibice są załamani

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich weźmie udział w najbliższych konkursach, które już w weekend odbędą się na skoczni w Wiśle. Trener naszej kadry Michal Doleżal podał oficjalny skład, jaki zaprezentuje się podczas weekendowych konkursów. Kibice nie będą zadowoleni z decyzji szkoleniowca. “Biało-Czerwonych”. 

Reprezentacja Polski skoczków narciarskich już w weekend stanie do rywalizacji w kolejnych zawodach rozgrywanych na igelicie. Konkursy odbędą się w Wiśle w ramach Pucharu Kontynentalnego. Trener Michal Doleżal właśnie podał, jakich zawodników obejrzymy na skoczni.

Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówPatogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzów


Reprezentacja Polski skoczków na konkursy Pucharu Kontynentalnego

Już w najbliższy weekend kibice skoków narciarskich będą mieli okazję śledzić rywalizację zawodników w Letnim Pucharze Kontynentalny. W czwartek skład reprezentacji Polski na te zawody ogłosił selekcjoner “Biało-Czerwonych” Michal Doleżal. Kibice, którzy liczyli, że ponownie zobaczą w akcji swoich ulubionych skoczków, jak Kamil Stoch, czy Dawid Kubacki, będą rozczarowani.

W składzie reprezentacji Polski na konkursy, które odbędą się w Wiśle, nie znalazł się żaden z filarów naszej kadry, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Zamiast największych gwiazd będziemy mieli okazję oglądać zawodników, którzy zwykle pozostają w cieniu swoich utytułowanych kolegów.

Policzek dla Roberta Lewandowskiego. Eksperci nie docenili jego klasyPoliczek dla Roberta Lewandowskiego. Eksperci nie docenili jego klasyCzytaj dalej


Nie będzie gwiazd podczas zawodów w Wiśle, kibice zawiedzeni

Michal Doleżal zdecydował się desygnować na zawody w Wiśle dwunastu zawodników. Są to Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny, Mateusz Gruszka, Adam Niżnik, Kacper Juroszek, Jarosław Krzak, Klemens Murańka, Tomasz Pilch, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł. Najlepsi skoczkowie reprezentacji Polski przebywają obecnie na zgrupowaniu w Garmisch-Partenkirchen, nie dziwi więc wystawienie słabszej obsady na zawody, które nie cieszą się specjalnym zainteresowaniem.

Konkursy Pucharu Kontynentalnego w Wiśle nie przyciągnęły uwagi kibiców, co przyznaje sam dyrektor skoczni w Wiśle Andrzej Wąsowicz. Działacz rozważa zaproszenie na trybuny młodzież trenującą skoki narciarskie, by trybuny nie świeciły pustkami.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl przygotował ogromną wyprzedaż, aż 300 produktów za bezcen. Rabaty nawet do 80 proc.
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News