Reprezentacja polski Bednarek
screen twitter
Autor Łukasz Kowalski - 17 Października 2020

Tragiczny występ reprezentanta Polski. Dwie tragiczne pomyłki w meczu przeciwko Chelsea, ciężko na to patrzeć (WIDEO)

Reprezentacja Polski w środę w bardzo dobrym stylu zakończyła swoje zgrupowanie. Biało-Czerwoni w każdym z trzech meczów zaprezentowali się wręcz wyśmienicie. Twarde zderzenie z ligową rzeczywistością po dobrych meczach w kadrze zaliczył Jan Bednarek. Polski obrońca był wręcz ośmieszany przez graczy Chelsea i po jego błędach Southampton jeszcze w pierwszej połowie straciło dwie bramki.

Reprezentacja Polski w październiku rozegrała trzy bardzo dobre spotkania. Jerzy Brzęczek mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych w meczach z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Niemal każdy piłkarz, który otrzymał szanę od selekcjonera, zaliczył bardzo udany występ.

1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Idą zmiany w 500 plus. Rząd pod presją deficytu, brakuje 80 mld zł
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
Justyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życiaJustyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życiaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski rozegrała kapitalne spotkania

W trzech październikowych spotkaniach reprezentacja Polski straciła tylko jedną bramkę. W meczu towarzyskim z Finlandią Bartłomieja Drągowskiego pokonał Ilmari Niskanen, ale jego trafienie nie miało znaczenia, ponieważ Biało-Czerwoni wygrali 5:1. Bardzo dobrze spisała si formacja obronna w meczach Ligi Narodów, w której zarówno z Włochami, jak i z Bośnią i Hercegowiną zachowała czyste konto.

W meczu z Bośniakami na środku obrony zagrał duet Kamil Glik, Jan Bednarek. Były lechita na zgrupowanie przyjeżdżał po bardzo dobrych występach w Premier League. Polak bezpośrednio przed meczami reprezentacji rozegrał fenomenalne spotkanie przeciwko Burnley, za które został umieszczony w "11" kolejki.

Po świetnych meczach w reprezentacji przyszło dla Bednarka bardzo bolesne zderzenie w ligowej rzeczywistości. W sobotę Southampton z Polakiem w składzie mierzyło się z Chelsea Londyn. Od samego początku Bednarek miał ogromne problemy z napastnikami The Blues.

Tragiczna wiadomość z TVP. Nie żyje wielki gwiazdor stacji, kochały go tysiące, wyjątkowo smutne wiadomościTragiczna wiadomość z TVP. Nie żyje wielki gwiazdor stacji, kochały go tysiące, wyjątkowo smutne wiadomościCzytaj dalej

Katastrofalny mecz Jana Bednarka

Już w 15 minucie wielki błąd Bednarka wykorzystał Timo Werner. Niemiec z łatwością ograł polskiego obrońcę i wbiegł w pole karne. Tam wykorzystał zamieszanie i dał Chelsea prowadzenie. To, co wydarzyło się 13 minut później, na pewno będzie się śniło Bednarkowi po nocach.

Jorginho posłał dalekie podanie do Wernera. Niemiecki napastnik bez problemu wyprzedził Polaka i przerzucił sobie obok niego piłkę. Wernera próbował jeszcze powstrzymać Alex McCarthy, ale został przelobowany. Dobrego spotkania nie rozgrywali także defensorzy Chelsea. Jeszcze przed przerwą było 2:1 po trafieniu Danny'ego Ingsa.

Obrońcy obu drużyn zdecydowanie nie rozgrywali swoich najlepszych spotkań w karierze. Dzięki temu w meczu Southampton z Chelsea była masa goli, czyli tego, co kibice lubią najbardziej. Dla The Blues trafił jeszcze Kai Havertz, z kolei dzięki trafieniom Che Adamsa i Jannika Vestergaarda Świętym udało się wywieźć remis 3:3.

6. Porażające sceny w autokarze podczas podróży. Wszystko opowiedziała. Nie mieści się w głowie