Jerzy Brzęczek wypowiedź
Łączy nas piłka
Autor Piotr Bernaciak - 17 Listopada 2020

Niewiarygodne, co Jerzy Brzęczek powiedział o Lewandowskim. Kibicom opadły szczęki, wszystko przed kamerami

Reprezentacja Polski niebawem zmierzy się z Holandią, a na konferencji przedmeczowej głos zabrał Jerzy Brzęczek. Słowa selekcjonera zszokowały kibiców, a dotyczyły Roberta Lewandowskiego. Właściwie trudno uwierzyć w to, co powiedział przed kamerami trener naszej kadry narodowej.

Reprezentacja Polski musi wygrać z Holandią, jeśli chce liczyć na awans do Final Four Ligi Narodów. Mimo wszystko wydaje się, że tego typu rozwiązanie jest po prostu niemożliwe, bo do tego warunku trzeba jeszcze dołożyć porażkę Włochów, którzy są świetnie dysponowani.

Słowa Jerzego Brzęczka z dzisiejszej konferencji prasowej mogą wskazywać na to, że nie panuje on nad sytuacją w swoim zespole. Kibice złapali się za głosy, gdy selekcjoner zabrał głos na temat formy Roberta Lewandowskiego.

Trener został zapytany także o wymowną ciszę kapitana naszej kadry po pytaniu o taktykę Biało-czerwonych na dzisiejsze spotkanie. Istotnie, trudno jest zrozumieć, jaki plan na starcie z zawodnikami miał Jerzy Brzęczek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  2. Andrzej Grabowski dowiedział się podczas programu na żywo o śmierci. Jego reakcja rozbija serce na milion kawałków, odeszła bardzo bliska mu osoba
  3. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportemGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportemCzytaj dalej

Reprezentacja Polski nie jest faworytem do zwycięstwa z Holandią

- Nie jestem nieomylny. Jestem z czegoś rozliczany. Wywiązałem się z trzech rzeczy, które przede mną postawiono. Będę szczęśliwy jeśli drużyna będzie miała styl i będzie grała skutecznie - powiedział Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej.

Była to jednak jedna z niewielu wypowiedzi, które nie zostały odebrane negatywnie. Wszystko przez nagłe wypowiedzi na temat Roberta Lewandowskiego, które wręcz rozwścieczyły polskich kibiców. Parę słów o kapitanie zabrzmiało absurdalnie.

- Oczywiście po meczu, zwłaszcza tak słabym w naszym wykonaniu, kiedy idziemy do wywiadów czy na konferencję prasową, jest rozczarowanie. Nie tylko Robert, ale wszyscy byliśmy rozczarowani, ale to zachowanie Roberta było niefortunne, tym bardziej że jest kapitanem. Nie brał udziału od początku zgrupowania, nie było go na dwóch pierwszych jednostkach treningowych. Może stąd miał takie odczucie co do przygotowań. Rozmawiałem z Robertem, wyjaśniliśmy sobie tę kwestię i dla mnie temat jest zamknięty - dodał Jerzy Brzęczek, cytowany przez Radio Zet.

Kibice odebrali tego typu słowa jako bezpośredni atak na swojego najlepszego piłkarza. Mówią oni, że takie brzmią one, jakby Robert Lewandowski był piłkarzem o niskiej jakości, który potrzebuje dodatkowego tłumaczenia taktyki, mimo faktu, że w kadrze rozegrał już wiele spotkań. Dodatkowo wiele osób odebrało wypowiedź Brzęczka w taki sposób, jakby napastnik nie został poinformowany o planie na mecz.

Przed chwilą podano tragiczną informację. Nie żyje legendarny polski dziennikarz, był idolem dla wielu PolakówPrzed chwilą podano tragiczną informację. Nie żyje legendarny polski dziennikarz, był idolem dla wielu PolakówCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ostatnio zawiodła kibiców

- Na Euro awansowaliśmy. Za mojej kadencji najwięcej młodych zawodników od 10 lat weszło do kadry. Szykuje się zmiana pokoleniowa. Utrzymaliśmy się też w Lidze Narodów. Spełniłem trzy zadania postawione przez PZPN - dodał zadowolony Jerzy Brzęczek.

Kibice twierdzą jednak, że tego typu plany to absolutne minimum, w związku z którym Brzęczek powinien właściwie mieć powody do wstydu. Drużyna, pomimo przeciętnych wyników, gra na ten moment źle i często zdobywa punkty, korzystając ze szczęścia.

Mówi się, że w razie niepowodzenia w meczu z Holandią Jerzy Brzęczek może zostać zwolniony. Wówczas reprezentacja Polski mogłaby mieć innego trenera, najpewniej takiego, który przyjechałby z zagranicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy odkryli, jak długo formował się Układ Słoneczny. Aż ciężko uwierzyć w przełomowe doniesienia
  2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
  3. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii
  4. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
  5. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
  7. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News