reprezentacja Polski
instagram.com/krystianbielik
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Stycznia 2020

Reprezentant Polski skomentował swoją beznadziejną sytuację. "Jestem zdruzgotany"

Reprezentacja Polski w piłkę nożną pewnie przeszła przez eliminacje do turnieju Euro, a sam Jerzy Brzęczek już myśli o tym, kto zagra na mistrzostwach. Jeden z piłkarzy, który nie pojawi się na czempionacie, przerwał milczenie i powiedział, z jak wielkim dramatem zmaga się z powodu kontuzji. Jego słowa potrafią złamać serce.

Reprezentacja Polski w piłkę nożną już niebawem będzie na ustach kibiców w całej Polsce. A wszystko przez startujące w czerwcu mistrzostwa Europy, w których trakcie nasi reprezentanci będą walczyli o tak dobry rezultat, jak w trakcie poprzednich mistrzostw. O piłkarską chwałę nie zawalczy jeden z kadrowiczów Jerzego Brzęczka, który zmaga się z poważną kontuzją, której doznał w poniedziałek 13 grudnia. Reprezentant zdecydował się na kilka słów komentarza w sprawie swojego stanu i opowiedział o swoim żalu względem tego, co się wydarzyło.

Wiemy już, jak wygląda tabela Pucharu Świata. Kubacki bliski największego sukcesu w karierzeWiemy już, jak wygląda tabela Pucharu Świata. Kubacki bliski największego sukcesu w karierzeCzytaj dalej

Reprezentacja Polski będzie walczyć o chwałę bez niego. Smutna historia reprezentanta Polski

Wiadomo, że kadrowiczem, który nie pojawi się w trakcie mistrzostw Europy, będzie Krystian Bielik. Defensywny pomocnik Derby Country występował ostatnio w spotkaniu młodzieżówki swojej drużyny z Tottenhamem. Niestety, w trakcie pierwszych minut meczu Polak doznał urazu, który wykluczy go z dalszej gry w tym sezonie, a także sprawi, że nie będzie mógł pojechać na Euro.

- Jestem absolutnie zdruzgotany, że doznałem kontuzji kolana, co sprawia, że stracę resztę sezonu. Stawię czoła temu wyzwaniu z silną mentalnością i determinacją do zrobienia wszystkiego, co jest ode mnie wymagane podczas rehabilitacji, aby powrócić w jak najlepszej formie. Chciałbym podziękować za wsparcie trenerom, moim kolegom z zespołu i wszystkim fanom. Dam z siebie wszystko, aby mieć poza boiskiem pozytywny wpływ na moich kolegów z drużyny w jakikolwiek możliwy sposób. Do zobaczenia wkrótce - napisał piłkarz na Instagramie

Kto za Bielika w kadrze?

Nie da się ukryć, że brak Krystiana Bielika w reprezentacji Polski może być odczuwalny dla Jerzego Brzęczka, który musi pomyśleć nad zastępstwem dla młodego Polaka. Z racji tego, że Jacek Góralski odchodzi do ligi kazachskiej, a wiadomo, że Bielik nie wyzdrowieje na Euro, jego najpewniejszym następcą może być Karol Linetty, który staje się prawdziwą gwiazdą Sampdorii.

Innym kandydatem do gry w pierwszym składzie kadry jest Dominik Furman bądź Rafał Augustyniak, który przez media wymieniany jest jako jeden z faworytów powołania do kadry Jerzego Brzęczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News