Reprezentacja Polski problem siatkówka kontuzja Marcin Możdżonek
.
Autor Piotr Bernaciak - 18 Lutego 2020

As reprezentacji Polski z poważną kontuzją. Klub spisał go na straty

Reprezentacja Polski ma poważny problem. Jeden z kluczowych zawodników nabawił się bardzo poważnej kontuzji, która wyeliminuje go z gry na dłuższy czas. Jego klub podjął w tej sprawie jednoznaczną decyzję.

Reprezentacja Polski już za kilka miesięcy rozpocznie przygotowania do wielkiej imprezy sportowej, jaką bez wątpienia są igrzyska olimpijskie. Dowiadujemy się jednak, że Vital Heynen będzie musiał poradzić sobie bez zawodnika, który przez lata dawał drużynie narodowej jakość i był uznawany za wartościowego członka składu. Bardzo wątpliwe jest, by zdążył on wykurować się na turniej.

Dowiedzieliśmy się, że Marcin Możdżonek prawdopodobnie nie pojedzie z reprezentacją na wielki turniej. Informacje na jego temat udostępnił sam klub, informując jednoznacznie o dalszych zamiarach względem siatkarza. Będzie on musiał prawdopodobnie samemu zająć się powrotem do pełni zdrowia.

Magda Linette blisko wielkiego sukcesu. Może powtórzyć wyczyn Agnieszki RadwańskiejMagda Linette blisko wielkiego sukcesu. Może powtórzyć wyczyn Agnieszki RadwańskiejCzytaj dalej

Reprezentacja Polski niebawem jedzie na igrzyska

- Niestety kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze, co z nią jest: czy wymaga leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja. Ale fakt jest taki, że w tym sezonie nie będę mógł już wziąć udziału w żadnym meczu - powiedział Marcin Możdżonek, który przez lata był związany z rzeszowskim klubem.

Przez pewien czas był on nawet kapitanem tego zespołu, jednak teraz nadszedł przykry dla niego dzień. Marcin Możdżonek żegna się z Asseco Resovią po czterech latach występów w jej barwach w PlusLidze. Wszystko przez odnowienie się kontuzji. Wykluczona ona całkowicie jego dalszy udział w meczach tego sezonu polskiej ekstraklasy siatkarskiej.

Wulgarny wpis Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN stanął w obronie treneraWulgarny wpis Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN stanął w obronie treneraCzytaj dalej

Reprezentacja Polski stanie przed wielkim wyzwaniem

Nie wiadomo, czy Marcin Możdżonek wróci jeszcze do gry na najwyższym poziomie. Kilka dni temu skończył 35 lat i choć w jego wieku siatkarze mogą jeszcze prezentować się znakomicie, to mimo wszystko kibice zdają sobie sprawę, że jest już coraz bliżej zakończenia kariery legendy naszej drużyny narodowej. Reprezentacja Polski zapewne znajdzie zmiennika, a sam Możdżonek musi szukać klubu na własną rękę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału
  2. Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej
  3. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  4. Piłkarskie jaja. Takiego pudła jeszcze nie widzieliśmy, kibice mu tego nie wybaczą (WIDEO)
  5. Asystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila Stocha
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News