Reprezentacja Polski
youtube.com/laczynaspilka
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Maja 2020

Z ostatniej chwili. Wiemy kto poprowadzi Polskę na Euro 2020. Przyszłość Jerzego Brzęczka przesądzona

Reprezentacja Polski w piłkę nożną już tego lata miała rozgrywać turniej Euro 2020. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany, a pod znakiem zapytania stanęła przyszłość Jerzego Brzęczka jako osoby odpowiedzialnej za trenowanie naszej drużyny. PZPN wydał dzisiaj oficjalny komunikat, który nie pozostawia złudzeń co do przyszłości szkoleniowca.

Reprezentacja Polski w piłkę nożną była ostatnimi czasy tematem rozmów wszystkich ekspertów piłkarskich w kraju. Z racji tego, że kontrakt Jerzego Brzęczka z Polskim Związkiem Piłki Nożnej obowiązywał do lipca 2020 roku, wielu kibiców i dziennikarzy myślało, że szefostwo związku zdecyduje się na zmiany przed turniejem. PZPN wydał dzisiaj oficjalny komunikat, który nie pozostawia żadnych złudzeń.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
   2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Wielki dramat rodziny gwiazdora. Umierał na ich oczach, nie byli w stanie mu pomóc. Zostawił żonę i dzieciWielki dramat rodziny gwiazdora. Umierał na ich oczach, nie byli w stanie mu pomóc. Zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Oficjalny komunikat PZPN w sprawie trenera

Okazuje się, że umowa z Jerzym Brzęczkiem zostanie przedłużona. Nowym terminem wygaśnięcia umowy jest 31 grudnia 2021 roku. Jeśli jednak Brzęczkowi uda się po Euro doprowadzić Polaków do mundialu w Katarze w 2022 roku, to zostanie ona automatycznie przedłużona przez związek, a sam selekcjoner poprowadzi drużynę także w trakcie azjatyckich mistrzostw.

- Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że kontrakt z selekcjonerem reprezentacji Polski Jerzym Brzęczkiem został przedłużony do 31 grudnia 2021 roku. W przypadku awansu drużyny narodowej do mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku, umowa ulega automatycznemu przedłużeniu na dalszy określony czas, tj. do 31 grudnia 2022 - czytamy w komunikacie PZPN

Robert Kubica przerwał milczenie po wielu latach. Zdradził nieznane szczegóły swojej tragedii, straszneRobert Kubica przerwał milczenie po wielu latach. Zdradził nieznane szczegóły swojej tragedii, straszneCzytaj dalej

Brzęczek dziękuje za zaufanie

Jerzy Brzęczek na gorąco skomentował decyzje związku i podziękował za powierzenie mu misji dalszej pracy z reprezentacją Polski. Sam bardzo dziękuje Zbigniewowi Bońkowi i ma nadzieję na to, że jego kadra będzie grała tak dobrze, jak w trakcie eliminacji do Euro.

- Chciałem podziękować prezesowi Zbigniewowi Bońkowi i PZPN za zaufanie. Od początku jako selekcjoner czułem pełne wsparcie ze strony prezesa i władz związku. Dziś skupiamy się na dalszej pracy i z niecierpliwością czekamy na powrót reprezentacyjnej piłki - mówi selekcjoner.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Gdzie kręcono kultowego "Janosika"? Wyjątkowe miejsce na mapie Polski
    2. Śpij słodko aniołku. Wzruszający pogrzeb zamordowanej Kornelii. Morze łez w kościele
    3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
    4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
    5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
    6. Powstaje nowa partia polityczna, zakłada ją jeden z kandydatów na prezydenta. Znajdzie sympatyków?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News