Reprezentacja Polski
JURE MAKOVEC/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Września 2020

Kapitan reprezentacji Polski na kwarantannie? Kibice nie mieli pojęcia, zaskakujące wiadomości

Reprezentacja Polski zawsze może liczyć na grę swojego niezawodnego kapitana, jednak ostatnio doświadczony zawodnik miał nieco problemów. Po powrocie z urlopu do klubu, w którym występuje od kilku sezonów, musiał poddać się obowiązkowej kwarantannie. Z tego też powodu nie mógł trenować z kolegami, którzy przygotowują się do rozpoczęcia sezonu. 

Reprezentacja Polski to najważniejsza drużyna w kraju, a jej zawodnicy to idole kibiców. Fani mogli być zaniepokojeni, gdy okazało się, że kapitan “Biało-Czerwonych” po powrocie do swojego klubu musiał poddać się kwarantannie i nie mógł trenować razem z resztą zespołu.

Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem


Reprezentacja Polski. Kapitan “Biało-Czerwonych” trafił na kwarantannę

Koronawirus niezwalania tempa i nadal pustoszy cały świat. Sport niestety również nadal nie jest wolny od obostrzeń wprowadzonych na czas panującej na świecie pandemii. Przekonał się o tym na własnej skórze kapitan reprezentacji Polski w siatkówce Michał Kubiak. Przyjmujący, który na co dzień występuje w lidze japońskiej, musiał poddać się kwarantannie.

Polskiego zawodnika do izolacji zmusiły przepisy obowiązujące w azjatyckim kraju. Michał Kubiak musiał po powrocie do Japonii przejść testy na obecność COVID-19, a następnie odbyć dwutygodniową kwarantannę. Zawodnik nie mógł przez to trenować ze swoimi kolegami. Na szczęście siatkarz ma już za sobą okres odseparowania i wznowił już treningi z drużyną Panasonic Panthers.

Rozłam w Bayernie Monachium. Trwa otwarta wojna klubu z gwiazdą, w tle zarobki Roberta LewandowskiegoRozłam w Bayernie Monachium. Trwa otwarta wojna klubu z gwiazdą, w tle zarobki Roberta LewandowskiegoCzytaj dalej


Michał Kubiak wznowił treningi przed nowym sezonem

Na całe szczęście dla Kubiaka, mimo dwutygodniowej przerwy od ćwiczeń, nie ma on wielkich zaległości przed startem nowego sezonu. To dlatego, że będąc w Polsce, porozumiał się z trenerem Vervy Warszawa, doskonale mu znanym Andreą Anastasim, który wyraził zgodę, by 32-latek trenował z jego zespołem.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny w Polsce drastycznie rosną, poziom wzrostu jest zatrważający. Gorzej jest tylko w jednym kraju
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News