Reprezentacja Polski Playarena
Facebook - Playarena
Autor Piotr Bernaciak - 18 Października 2019

Polacy awansowali do 1/4 finału mistrzostw świata. Już jutro mecz o półfinał

Reprezentacja Polski awansowała do 1/4 finału mistrzostw świata w piłce nożnej sześcioosobowej. Dziś Biało-czerwoni wygrali oba swoje mecze. Nie było to łatwe zadanie, dlatego Polakom należą się wielkie brawa.

Reprezentacja Polski prowadzona przez trenera Klaudiusza Hirscha musiała dziś rozegrać z samego rana mecz fazy grupowej, który decydował o tym, czy nasza drużyna wyjdzie z grupy. Przeciwnikami byli Belgowie, którzy nie mieli w starciu z nami nic do powiedzenia. Każdy z naszych piłkarzy rozegrał świetne spotkanie, dlatego wszystkim reprezentantom naszego kraju należą się wielkie brawa.

Belgia nie miała najmniejszych szans przeciwko reprezentantom Polski. Chcieli oni pokazać, że należy im się wyjście z grupy i gra w kolejnych fazach turnieju. Polacy wygrali z Belgami aż 6:1 i czekali na kolejną fazę turnieju. Tego samego dnia naszym zawodnikom przyszło zmierzyć się w 1/8 finału mistrzostw świata z reprezentacją Bułgarii. Wynik meczu nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Wiemy kiedy odbędzie się El Clasico. Kluczowe starcie sezonu zostało przełożoneWiemy kiedy odbędzie się El Clasico. Kluczowe starcie sezonu zostało przełożoneCzytaj dalej

Reprezentacja Polski walczy o złoto mundialu

Bułgarzy zostali pokonani wynikiem 3:0, a na boisku nawet przez chwilę nie podlegał dyskusji fakt, że to właśnie reprezentacja Polski walczyć będzie o złoty medal mistrzostw świata. Podopieczni Klaudiusza Hirscha są zdecydowanymi faworytami turnieju. W ostatnich latach zachodzili bardzo daleko na mistrzostwach Europy i mogliśmy być pewni, że dziś znow będziemy bić się o najwyższe cele.

Choć nasi reprezentanci mieli jedynie jedenaście godzin na to, by zregenerować siły, to udało im się to zrobić w bardzo przekonujący sposób. Rywale byli zupełnie bezbronni wobec świetnej ofensywy w wykonaniu naszej drużyny. Teraz możemy skupić się już tylko na meczu ćwierćfinałowym, który zostanie rozegrany jutro. Tym razem nie będzie tak łatwo.

Reprezentacja Polski ma szansę na mistrzostwo świata w piłce nożnej sześcioosobowej

W meczu 1/4 mundialu zagramy z Meksykiem, a starcie zapowiada się na nieco bardziej wyrównane. Mimo wszystko wynik inny niż awans Polski byłby sporą niespodzianką. Trudno spodziewać się, by Meksykanie sprawili tak wielką niespodziankę i wyeliminowali jednego z głównych faworytów całej imprezy już na etapie 1/4 finału mundialu. Na mecz czekamy z wielką niecierpliwością.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News