Reprezetacja Polski Jerzy Brzęczek TVP
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 18 Listopada 2020

Jerzy Brzęczek może zostać zwolniony z reprezentacji. Dyrektor TVP podał pilne informacje, dziś wszystko się wyjaśni

Reprezentacja Polski może mieć ogromny problem z wywalczeniem choćby punktu w meczu z Holandią. Okazuje się, że to problem, który wpłynie na przyszłość Jerzego Brzęczka. Informacje o jego potencjalnym zwolnieniu podał dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski.

Reprezentacja Polski ma ogromne problemy z uregulowaniem swojej formy. Kadra Jerzego Brzęczka potrafi pokonać Ukrainę, mogąc pochwalić się doskonałą skutecznością, by po chwili dosłownie skompromitować się fatalnym spotkaniem z Włochami. Nie da się bronić gry naszej kadry w tym meczu.

Wydaje się więc, że dni Jerzego Brzęczka powinny być policzone. Mało który selekcjoner utrzymuje swoje stanowisko po tak słabej grze swojej drużyny. Zbigniew Boniek długo upierał się jednak, że stoi murem za swoim selekcjonerem.

Najnowsze ustalenia dyrektora TVP Sport Marka Szkolnikowskiego pozwalają jednak wierzyć w to, że dojdzie do innego rozwiązania tej sytuacji. Okazuje się, że wiele zależy właśnie od meczu z Holandią, w którym nie jesteśmy faworytami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głos
  2. Śmierć w „M jak miłość”. Nikt nie spodziewał się dramatu, uwielbiana para dopiero zaczęła układać sobie życie
  3. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodzianki
Kamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głosKamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głosCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ma wielki problem

Jerzy Brzęczek nigdy nie zdołał oczarować kibiców. Nasz selekcjoner miał w zasadzie jedno spotkanie, w którym nasza drużyna spokojnie poradziła sobie z rywalem - chodzi o mecz z Izraelem, który był demolką - wówczas pokonaliśmy rywali 4:0. Był to jednak jedyny efektowny rezultat naszej kadry po mundialu w Rosji.

Później nie odnosiliśmy tak efektownych zwycięstw, w związku z czym kibice zaczęli się denerwować. Pojawiały się jednak informacje o tym, że Zbigniew Boniek bardzo ceni sobie warsztat Jerzego Brzęczka i nie zamierza odsuwać go od prowadzenia reprezentacji.

Wszystko zmienił mecz z Włochami, który był prawdziwą kompromitacją naszego zespołu. Polacy przekroczyli granicę żenady, w związku z czym nad głową selekcjonera pojawiły się czarne chmury. Gwoździem do trumny może być mecz z Holandią.

Jak informuje dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski, porażka Polaków może być ważnym sygnałem, który będzie oznaczać prawdopodobne pożegnanie się z Jerzym Brzęczkiem. Na to wskazują nastroje panujące w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodziankiZnamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodziankiCzytaj dalej

Reprezentacja Polski coraz bardziej zawodzi kibiców

- Z tego co słyszę relacje Roberta Lewandowskiego z Jerzym Brzęczkiem są od dawna mniej niż przyjazne. Robert Lewandowski ma dość. I kilku innych bardzo ważnych zawodników tej reprezentacji podobnie. Mecz z Holandią rozstrzygnie przyszłość selekcjonera - pisze na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Wiele wskazuje więc na to, że przyszłość Jerzego Brzęczka rozstrzygnie się jeszcze dzisiaj. Słaba gra Polaków i ewentualna porażka oznaczać będzie bardzo prawdopodobne zwolnienie naszego obecnego trenera.

Dziennikarze podawali już kilku faworytów do objęcia posady nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Co ciekawe, rzekomo Zbigniew Boniek jest zainteresowany zagranicznymi szkoleniowcami, którzy nie byliby związani z polskim futbolem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wspiera rozwój fotowoltaiki. Ogromne pieniądze czekają na Polaków
  2. Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty
  3. Zbigniew Boniek przekazał porażającą wiadomość. Nie żyje legenda reprezentacji Polski, grał na mundialu
  4. Nie żyje legenda polskiego sportu. Smutną wiadomość przekazał dalej Mateusz Morawiecki
  5. Kamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głos
  6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
  7. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News