Reprezentacja Polski transfer
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Napastnik reprezentacji Polski może trafić do Turcji. Klub kompletnie zadziwił kibiców

Reprezentacja Polski od lat nie ma przedstawicieli w lidze tureckiej. Po transferze naszego napastnika na Wschód z pewnością moglibyśmy mówić o zaskoczeniu. Wszystko przez to, że nie chodzi o klub z czołówki.

Reprezentacja Polski przed laty miała wielu przedstawicieli w lidze tureckiej. Świetnie radzili tam sobie choćby Mirosław Szymkowiak, Adrian Mierzejewski, czy bracia Brożkowie. Obecnie jednak żaden z naszych kadrowiczów nie jest regularnie powoływany właśnie z ligi tureckiej. Być może przenosiny naszego napastnika mogłyby jednak zmienić tą sytuację.

Dowiadujemy się bowiem o tym, że jeden z klubów ligi tureckiej jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem jednego z naszych snajperów. W ostatnim czasie miał on jednak sporo problemów z dojściem do optymalnej dyspozycji, dlatego jego przenosiny z pewnością byłyby szansą na powrót do doskonałej formy. Nazwa klubu może zaskoczyć kibiców, którzy śledzą europejski futbol.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzęMarta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzęCzytaj dalej

Reprezentacja Polski nie narzeka na brak napastników w formie

Łukasz Teodorczyk obecnie nie radzi sobie tak dobrze, jak kilka lat temu. Były król strzelców ligi belgijskiej występuje obecnie w Udinese, ale w tym sezonie radzi sobie słabo i w siedmiu meczach wciąż pozostaje bez gola. Niewykluczone, że nasz napastnik trafi do Turcji, bowiem interesuje się nim rzekomo jeden z klubów z tamtejszej ligi. Jego nazwa to spore zaskoczenie.

Chodzi o Goztepe, które z pewnością nie jest mocarzem, jednak ciekawostką jest to, że gra tam... inny napastnik reprezentacji Polski, czyli Kamil Wilczek. Obaj panowie mogliby rywalizować nie tylko o miejsce w składzie, ale również o gole i ewentualne powołanie do drużyny narodowej. Reprezentacja Polski mogłaby skorzystać na takiej walce o grę w Goztepe.

Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"Czytaj dalej

Reprezentacja Polski zyskałaby ciekawą konkurencję

Informację o możliwych przenosinach Teodorczyka do Goztepe podaje turecki Fanatik. Niewątpliwie byłoby to spore wzmocnienie ofensywy klubu, który plasuje się w środku tabeli ligi tureckiej. Raczej nie grozi mu spadek, choć szanse na puchary również są minimalne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest nadzieja dla turystyki nad Bałtykiem. Właściciele mogą liczyć na jedną rzecz
  2. Skoczyli ze spadochronem z 20 piętra. Nagrali ich sąsiedzi, sprawę bada policja
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy Lidlu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News