Reprezentacja Polski Janczyk
Unsplash
Autor Piotr Bernaciak - 19 Września 2019

Reprezentant Polski właśnie został wyrzucony z klubu na bruk. Jest alkoholikiem

Reprezentacja Polski cieszyła się występami wielu utalentowanych zawodników. Jeden z nich ma obecnie wielkie problemy natury prywatnej. Piłkarz został właśnie wyrzucony z kolejnego klubu.

Reprezentacja Polski od wielu lat cieszy się występami najlepszych zawodników z naszego kraju. Drużyna narodowa przed laty korzystała z wielkich zdolności Włodzimierza Lubańskiego, Kazimierza Deyny czy Zbigniewa Bońka, a obecnie czepie korzyści z talentów Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka. Występowali w niej jednak również znacznie mniej znani zawodnicy.

Jeden z nich ma obecnie bardzo poważny problem. Dziś dowiedzieliśmy się, że został wyrzucony z kolejnego klubu. Jego kariera wielkimi krokami zbliża się do końca, lecz informacje o pożegnanie się z nim w tak przykry sposób wywołują wielki smutek u kibiców z całego kraju. Wielu z nich miało nadzieję, że ostatecznie udało się już pożegnać z problemami, lecz prawda jest zupełnie inna.

Miał być gwiazdą Ekstraklasy. Właśnie znaleziono go martwego, został zatrzelonyMiał być gwiazdą Ekstraklasy. Właśnie znaleziono go martwego, został zatrzelonyCzytaj dalej

Reprezentacja Polski miała z niego wielką pociechę

Przed laty Dawid Janczyk zapowiadał się na jeden z największych polskich talentów. Kilkanaście lat temu wielu mówiło, że ma on talent na miarę tego, jaki pokazał kilka lat później Robert Lewandowski. Wydawało się, że to on zrobi największą karierę z polskich zawodników i już niebawem trafi do klubu ze światowej czołówki. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała talent.

W 2007 roku strzelał on gole na mistrzostwach świata do lat 20, między innymi w meczu z Argentyną. W młodym wieku pokazywał się również ze świetnej strony w barwach Legii Warszawa. Po mistrzostwach wyjechał do Rosji, bowiem kupiło go moskiewskie CSKA. Wydawało się, że uda mu się zrobić karierę, lecz to właśnie w Moskwie po raz pierwszy wpadł w uzależnienie od alkoholu.

W międzyczasie udało mu się rozegrać pięć spotkań dla seniorskiej reprezentacji Polski, lecz jego kariera od tego momentu wyglądała coraz gorzej. Piłkarz przechodził do coraz gorszych zespołów, aż w końcu trafił do ósmej ligi niemieckiej, do FC Blaubeuren. Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że został stamtąd wyrzucony. Pojawiają się plotki, że po raz kolejny ma to związek z jego alkoholizmem.

Nie ma wątpliwości, że Janczyk ma wielki problem z uzależnieniem. Jakiś czas temu kibice pamiętający go z dawnych występów sfotografowali go pijanego w okolicach Dworca Centralnego. Po odejściu z kolejnego klubu kariera może zostać zakończona.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News