Reprezentacja Polski medal
Twitter - Vital Heynen
Autor Piotr Bernaciak - 18 Października 2019

Trener reprezentacji Polski oddaje za darmo medal Pucharu Świata. Dostać może go każdy kibic

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce na tegorocznym Pucharze Świata w Japonii. Trener naszej kadry zdecydował się na niesamowity gest. Postanowił on oddać swój medal któremuś z wiernych kibiców. Może nim zostać każdy.

Reprezentacja Polski w siatkówce grała w tym roku na mistrzostwach Europy i w Pucharze Świata. Z obu tych wielkich imprez udało jej się przywieźć medale, co jest nie lada osiągnięciem. Trzeba przyznać, że nasi siatkarze spisali się fantastycznie, a do tak dobrych wyników poprowadził ich Vital Heynen. Belgijski szkoleniowiec cieszy się wielkim szacunkiem ze strony kibiców.

Dzisiaj trener zdecydował się na bardzo interesujący wpis w mediach społecznościowych, który jest kierowany bezpośrednio do każdego z kibiców. Jego treść jest bardzo niecodzienna. Okazuje się, że Vital Heynen postanowił oddać medal, który wywalczyć w Pucharze Świata. Odda go któremuś z kibiców, co zdążył już zapowiedzieć. Trzeba jednak spełnić pewien warunek.

Legia Warszawa chce kupić zawodnika z III ligi. Trzeba zapłacić sześć milionów euroLegia Warszawa chce kupić zawodnika z III ligi. Trzeba zapłacić sześć milionów euroCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w Pucharze Świata

- Tak, mam kolejny medal... srebrny w Pucharze Świata. Ale dlaczego nie miałby należeć do kogoś z was? Prześlijcie mi swoje historie, a bohater tej z nich, która poruszy mnie najmocniej, otrzyma mój medal. medalvitalny@gmail.com. Wasz trener, Vital - napisał na Twitterze trener Vital Heynen, zamieszczając dodatkowo zdjęcie swojego medalu otrzymanego za sukces w Pucharze Świata.

Kibice przyjęli jego zachowanie z wielkim szacunkiem, a wręcz z podziwem. Wielu z nich przyznawało, że sami nie potrafiliby zdobyć się na taki czyn, mając przy sobie nagrodę za sukces w prestiżowym turnieju. To prawda, że nasi reprezentanci otrzymują mnóstwo medali, lecz rozdawanie ich kibicom świadczy o wyjątkowej klasie sportowca bądź trenera. To wiele mówi o Belgu.

Reprezentacja Polski osiągnęła sukces

Pod wpisem Vitala Heynena pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Nie wszyscy kibice decydowali się na to, by wysłać wiadomość ze swoją opowieścią do trenera, jednak wielu z nich zabierało głos, by pochwalić tak szlachetny gest ze strony naszego szkoleniowca. W ten sposób pokazał on, że szacunek do kibiców nie jest u niego jedynie słowem, lecz czynem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News