Reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 20 Kwietnia 2020

Gwiazdor reprezentacji Polski zmienia klub. Przejdzie z Włoch do Chin, wielka niespodzianka

Reprezentacja Polski w siatkówkę jest bez wątpienia jednym z największych faworytów przyszłorocznej olimpiady. Jedna z największych gwiazd drużyny może dość niespodziewanie zmienić barwy. Mówi się o tym, że siatkarz zmieni włoską Serie A na ligę chińską. Takiego transferu nikt nie mógł się spodziewać.

Reprezentacja Polski w siatkówkę od lat jest jedną z największych, światowych potęg. Nasi gracze są uważani za sportową elitę, a ich usługi interesują praktycznie wszystkich. Okazuje się, że jeden z graczy naszej kadry jest bardzo bliski odejścia z najsilniejszej na świecie ligi włoskiej i postawieniu na grę w Chinach. Takiego transferu nikt nie mógł się spodziewać.

Nie żyje kolega Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa miał zaledwie 22 lataNie żyje kolega Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa miał zaledwie 22 lataCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia
  3. <

Reprezentacja Polski. Gracz kadry opuści Włochy na rzecz Chin?

Graczem, który po sezonie może zmienić barwy jest jeden z największych gwiazdorów naszej kadry - Bartosz Kurek. Gracz Monzy uchodzi za jednego z najlepszych siatkarzy włoskiej Serie A. Z racji wieku, Polak dostał propozycję wielkiego zarobku, którą będzie musiał przemyśleć. O jego usługi zapytał bowiem bogaty potentat ligi chińskiej.

Oprócz Kurka, włoską Serie A mogą opuścić Matthew Andersonem i reprezentant Słowenii Tine Urnaut. Wszyscy mieli zostać już poinformowani o spływających za nich ofertach transferowych, ale żaden z nich nie powiedział jeszcze otwarcie o tym, gdzie będą występować w następnym sezonie.

Rodzinna tragedia bliskich im osób, 5-letnia dziewczynka walczy o życie. Anna Lewandowska błaga o pilną pomocRodzinna tragedia bliskich im osób, 5-letnia dziewczynka walczy o życie. Anna Lewandowska błaga o pilną pomocCzytaj dalej

Zainteresowanie Kurkiem wzrasta

O ile gra we włoskiej Serie A jest prestiżowe, o tyle drużyna Kurka nie radzi sobie ostatnimi czasem dobrze. Zamiast występować w europejskich pucharach, drużyna Polaka okupuje niskie miejsca w lidze i niewykluczone, że Kurek będzie chciał jeszcze pograć na poziomie, albo wybierze o wiele lepsze zarobki w Chinach.

Dużo mówi się o tym, że Polak może odejść także do Rosji. Zainteresowanie Polakiem przejawiał Zenit Kazań, który należy do czołówki europejskich klubów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki przekazał najnowsze informacje ws. walki z epidemią. Polska podobno pobiła rekord świata
  2. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News