reprezentacja Polski
instagram.com/kamilwilczek
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Stycznia 2020

Reprezentant Polski zmienia klub. Mógł być legendą, wybrał wielkie pieniądze

Reprezentacja Polski przez pewien czas widziała w nim następcę Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika. Piłkarz, który zgłaszał ambicję gry w kadrze, postanowił zmienić drużynę. W szoku i oburzeniu pozostają kibice jego drużyny, którzy w postaci Polaka widzieli prawdziwą legendę. Taki ruch może zmazać ich wszystkie dobre wspomnienia.

Reprezentacja Polski w ostatnim czasie nie miała problemu z obsadą linii ataku. Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik od lat stanowią o ataku kadry, a w grze o pierwszy plac gry w reprezentacji pozostaje także Krzysztof Piątek. Nim jednak nadeszła era napastnika AC Milan w reprezentacji, miejsce trzeciego napastnika zajmowane było przez jednego z najlepszych strzelców w historii ligi duńskiej. Piłkarz stwierdził, że stolica Danii zrobiła się dla niego za ciasna, w związku z czym przyjął ofertę, na której zbije prawdziwy majątek.

Były kapitan reprezentacji Polski zostanie trenerem. Poprowadzi drużynę z siódmej ligiByły kapitan reprezentacji Polski zostanie trenerem. Poprowadzi drużynę z siódmej ligiCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Były kadrowicz podjął decyzję o zmianie klubu

Piłkarzem, który żegna się z ligą duńską, jest Kamil Wilczek. Były snajper Piasta Gliwice uchodził za prawdziwą gwiazdę ekipy Brondby Kopenhaga. Piłkarz, który przez wielu uważany jest za legendę drużyny Drengene fra Vestegnen miał przyjąć bardzo atrakcyjną ofertę finansową od przedstawiciela tureckiej Superlig, który przedstawił mu bardzo korzystne warunki finansowe. Polak, który uchodził za jednego z najlepszych napastników ligi duńskiej, swoim zachowaniem bardzo zranił kibiców, którzy nie będą mogli cieszyć się dłużej z jego piłkarskich zdolności.

- Jestem niezwykle dumny z tego, że reprezentowałem Brøndby IF i osiągnąłem to, co mam. Zaszczytem było grać w zespole, a zwłaszcza zwycięstwo w finale Pucharu Danii 2018 stanowi ważną część mojej kariery - powiedział Polak w wywiadzie dla klubowych mediów.

Wilczek wybrał pieniądze. Polacy uwielbiają Turcję

Mówi się o tym, że świetną ofertą miała być ta, która napłynęła do kopenhaskiej drużyny prosto z Turcji. Goetzpe Izmir będzie nowym klubem Polaka, a tureccy kibice zważając na formę piłkarza, już rozmarzyli się jego grą i oczekują wielu bramek.Turcja ostatnimi czasy bywa prawdziwym rajem dla reprezenantantów Polski.

W kraju grają już tacy piłkarze jak Jakub Kosecki, Artur Sobiech, Michał Pazdan czy Radosław Murawski. W mediach głośno także o potencjalnym odejściu do Turcji Łukasza Teodorczyka, który nie jest w stanie walczyć o plac gry w swoim Udinese Calcio.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  2. Robert Lewandowski wrócił na boisko w wielkim stylu. Polak strzelił 31. gola, co za mecz
  3. Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty
  4. Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeni
  5. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News